seat elektrikli araç hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

seat elektrikli araç hakkında

Konu, 'Sohbet' kısmında tugra kazım tarafından paylaşıldı.

1. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    oto show fuarında seat elektrikli araç hakkında bilgi alan oldumu arkadaşlar veya tanıtımı varmıydı

2. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Kazım bir kenarda elektrikli bir tane vardı ama konsept tarzı ilgiden uzakti..isin açığı bende pek ilgilendiğimi söyleyemem..

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

4.805
    3.977
    113
    Bizde Bunu Yeni LEON zannetik ya 1 sene boyuncaa:rolleyes::D:D

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    :D vallahii süper bişey olurdu suanki hayal kırıklıgımızın yerinee ;)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    tanıtıma göre baya iyi diger firmaların elektrikli modellerine göre 30 km daha fazla gidiyor 0-100 km de gayet iyi iç konfor telefonla kontrol da genelinde mevcut gibi sanıyorum

6. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Kazım forumda bu tarz konseptlerden bisiklet gibi bir arac vardı birde uzay araçlarına benzeyen bir model vardı en çok onlar ilgi toplamıştı..

Bizde yeni leon hayal kırıklığı olduğu icin hepimiz dağıldık kahrettik:)) kimsenin gözü baska birşey görmedi...

7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    :):) mankenlerden başka diyosun :) artık çagımız uzay çagı ucan arabalar cıksaydına kurtulsaydıkk
    :D gerci bu yakıt zamlarından sonra onları düşünemiyorum bile biz göremeyizde artıkk oooooooo:rolleyes:

8. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Bir ara vw standında bayaaaanlarin görsel şovu başladı kimseyi göremedim Leonun basında:)))
    Benim acilen isim çıkınca erken ayrıldım sonrasını bilmiyorum:))

Bunu beğendi. tugra kazım bunu beğendi.
  9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    gelmek istedim ama olmadı bidakine inş gerci pek bişey kacırmadın dediler ama orda scw ailesiyle olmak bile güzel olurdu

10. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Aynen pek bir şey kacirdigini bende söyleyemem..yeni leon hayal kırıklığı yaratınca kimsede heves kalmadı..

Bunu beğendi. tugra kazım bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş