Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat elektrikli araç hakkında

tugra kazım

Kayıtlı Üye
oto show fuarında seat elektrikli araç hakkında bilgi alan oldumu arkadaşlar veya tanıtımı varmıydı

Kazım bir kenarda elektrikli bir tane vardı ama konsept tarzı ilgiden uzakti..isin açığı bende pek ilgilendiğimi söyleyemem..

Kazım bir kenarda elektrikli bir tane vardı ama konsept tarzı ilgiden uzakti..isin açığı bende pek ilgilendiğimi söyleyemem..

tanıtıma göre baya iyi diger firmaların elektrikli modellerine göre 30 km daha fazla gidiyor 0-100 km de gayet iyi iç konfor telefonla kontrol da genelinde mevcut gibi sanıyorum

tanıtıma göre baya iyi diger firmaların elektrikli modellerine göre 30 km daha fazla gidiyor 0-100 km de gayet iyi iç konfor telefonla kontrol da genelinde mevcut gibi sanıyorum

Kazım forumda bu tarz konseptlerden bisiklet gibi bir arac vardı birde uzay araçlarına benzeyen bir model vardı en çok onlar ilgi toplamıştı..

Bizde yeni leon hayal kırıklığı olduğu icin hepimiz dağıldık kahrettik:)) kimsenin gözü baska birşey görmedi...

Kazım forumda bu tarz konseptlerden bisiklet gibi bir arac vardı birde uzay araçlarına benzeyen bir model vardı en çok onlar ilgi toplamıştı..

Bizde yeni leon hayal kırıklığı olduğu icin hepimiz dağıldık kahrettik:)) kimsenin gözü baska birşey görmedi...
:):) mankenlerden başka diyosun :) artık çagımız uzay çagı ucan arabalar cıksaydına kurtulsaydıkk
:D gerci bu yakıt zamlarından sonra onları düşünemiyorum bile biz göremeyizde artıkk oooooooo:rolleyes:

Bir ara vw standında bayaaaanlarin görsel şovu başladı kimseyi göremedim Leonun basında:)))
Benim acilen isim çıkınca erken ayrıldım sonrasını bilmiyorum:))

gelmek istedim ama olmadı bidakine inş gerci pek bişey kacırmadın dediler ama orda scw ailesiyle olmak bile güzel olurdu

Geri
Üst Alt