Seat Ekstra +2 Yıl Garanti Fiyatları | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Ekstra +2 Yıl Garanti Fiyatları

mec

Kayıtlı Üye
soyle bi baktımda hocam..leon ile aynı segmentte sayılabilecek A3 ile leon arasında cok bi fark yok.. 0 km araclarında baya bi fark var. Acaba mekanik aksamda aynı parcaların olmasından mı kaynaklı

atay78

Kayıtlı Üye
sımdı su konuyu anlamadım duz leonla leon fr aynı motor ve garantı uzatmada sankı farklı motor seceneklerı varmıs gbı hemen hemen ıkı katı fıyat bu neden

PATRON

Administrator
muhtemelen öyledir, mekaniklari eş değer oldukları içindir bencede

atay78

Kayıtlı Üye
muhtemelen 2.0 tdi olabilir
ben sordugumda ıkıbınlıra demıslerdı pekı sımdı bu garantı nelerı kapsıyor onemlı olan bu eger hıc bıseyı kapsamıyorsa bu ıkıbınlırayı kenara atarım araca bırsey oldugunda o ıkıbınle gıderırım zaten otomatık olmadıkca cok sansızda degılsen kolay kolay bırsey olmaz ayrıca garntı uzatma suresı boyunca zaten servıs bakımlardan parayı vurucak onun ıcın bıraz gereksız geldı bana zaten araba fırmları araclarına gvenıyosa kıa gbı bes yıldan asagı garantı vermezlerdı cunku bu bes yıl boyunca yetkılı servıste bakıma gırmek demek :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Açıp bi sormak lazım Bizim Fr bu listedekimi diye..

memet_one

VİP Üye
Administrator
Uzatılması tavsiye mi? Zaten fazla işçilik ve parça parası alıyorlar servislerde

Ziya

Kayıtlı Üye
soyle bi baktımda hocam..leon ile aynı segmentte sayılabilecek A3 ile leon arasında cok bi fark yok.. 0 km araclarında baya bi fark var. Acaba mekanik aksamda aynı parcaların olmasından mı kaynaklı
Büyük ihtimalle öyle kardeşim. Zaten arabanın neresine baksak VW, AUDI, SEAT logoları var :)