Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Dizellerin Bakımı 10.000'de bir mi 15.000'de bir mi?

tmmdır mantıklı geldi bana en yakın zamanda değiştiriyim ozaman :D malum istanbul pislik içinde arabayada yazık günah dimi :D

aslında fazlada erken degıstırmek cebe yazık olur tamamen aracı kullandıgın yere baglı ben genelde 10000 de bır degıstırıyorum ama yazın köye gittim ve toz toprak vardı ozaman hemen degıstırdım

aslında fazlada erken degıstırmek cebe yazık olur tamamen aracı kullandıgın yere baglı ben genelde 10000 de bır degıstırıyorum ama yazın köye gittim ve toz toprak vardı ozaman hemen degıstırdım

bende bu yaz baya uzun yol yapıcam 3000km felan yaparım herhalde oralar toz toprak değiştiripmi gidiyim şuankiyle gidip gelincemi değiştirsem :D

ya knka kapalı kutu filitre var hiç bişi olmaz merak etme sen km dolunca bakımına götür deiştir gerisini boşver

15bın uzun b donem benım fıkrım,her 10 bınde degısımlerı yapmak en mantıklısı sonucta sokaga atılan b para degıl arabanın motoruna gelecege yonelık b yatırımdır ıyı bakmak

Araba kendisi 15 bin diyo gostergedeki cubugu cevir sana servise kalan km yi soyler :)

Ha hava fltresi ve yagi degstrmk sana kalmis

Dizeller 10.000km de bakim aslinda cok erken. Ben senede 3 kere bakima giriyorum bu yuzden 4 ayda bir bakim yaptirdigim icinde arada filtre degisimine gerek kalmiyor diye dusunuyorum

Ana bakim 15 binde bir...bujiler her ana bakimda...yag 7500de bir...filtre temizligi her 5000de bir..

Geri
Üst Alt