Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba uzaktan kumanda problemi

cevat.m

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar benim 2006seat cordobanin uzaktan kumandasina basınca kapıları açıyor ancak kapatma tuşuna basınca lamba yanıyor ancak kapıları kilitlemiyor.pili zayıflamıştır diye pilinide bugün degistirdim .anahtar da kilitlemiyor ,kapılar açık kaldım ACİL yardımcı olursanız sevirinirim

Aku kutup basini sok 10 dk bekle sonra tak
Hallettim abi saol sasmaza gittim bugün elektrikçi ye PC bagladi sol ön kapı devamlı açık kalıyor ikazı verdiği için kapıları kitlemiyormus ve kapılar kapalı olmasına rağmen devamlı tavan lambası yanıyordu abi,sol kapı dosemesini söktü kilitin içinde bir tane swic varmış o bozulmuş değiştirdi düzeldi şimdi abi 80 TL verdim fazla gibi geldi ama biraz mecbur kaldım kapıların hiç biri kilitlenmiyordu, elektrikcinin işi yarım saat falan surdu.herkes için teşekürler abi

Geri
Üst Alt