Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Teyp Code

seyfix

Kayıtlı Üye
aracımı sabah çalış vaziyette 30 dk bıraktım sonra teybi çalışmayınca kontak değiştirdim.Sonra ki basmada çalışmadı akü gariptir boş gibiydi.15 dk sonra denedim marş bastı.Tabi ki teyp ve yol bilgisayarı sıfırlanmış teyp code istiyordu.kitapçıklara baktım codu buldum ilk dört tuşla codu girip "scan" tuşuna 5 sn. basılı tuttum teyp açıldı.Konu hakkında bilgiye ihtiyacı olanlar için aktarmak geçti içimden..

Saygılar... kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.:eek:key:

Aslında teyp kod sorunu bendede var kodu bugün servisten öğrendim kodda 0 var fakat benim teypte 123456 rakam var. 0 ı nasıl giricem konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

teyp deki rakamları kodu gimek için farklı kullannıyoruz;

örnek; kod 9876 olsun bunu girmek için teybin 1 tuşuna 9 defa 2 tuşuna 8 defa 3 tuşuna 7 defa 4 tuşuna da 6 defa basıyorsun ;) teyp tuşları basamakların karşılığına geliyor...

"0" için tuşa 0 gelene kadar bas bas çek hangi hanede ise ;)

arkadaşlar kod numaralandırmayı anladım kodumuda biliorm ama sürekli safe yazıo kodu nası gircem onu anlamadım ??? :S

Geri
Üst Alt