Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sxi

ErdemApul

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba

Öncelikle nette yaptığım araştırmalar da pek bir bilgi bulamadım o yüzdende seat forumlarına ve kullanıcılarına sormak istedim.

Cordoba ( Mk-1 olarak geçiyor galiba) modelinin 3 kapılı coupe versiyonu olan model ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan öncelikle motor ve aracın diğer aksamları için bilgi talep ediyorum örnek olarak da bir ilanı paylaşıyorum buradan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursalar çok sevinirim.

İlan sahibine sorduğumda 1.6 Aft 100 Hp'lik bir motor kullanıldığını söyledi onun dışında motor ile ilgili pek bir bilgim yok artı ve eksilerini sizlerden rica ediyorum.

Seat Cordoba 1.6 SX 1998 Model 18.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 335086864

Geri
Üst Alt