Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba SX 2.0 16v

SERCAN AKSOY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar size kendimi tanıtmıştım birazda aracımdan bahsetmek istedim olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.
Aracım 1999 model Cordoba SX modelidir.
Teknik özelliklerini zaten biliyorsunuzdur o yüzden yazmıyorum :)
Aracım 163.000 km 1999 dan beri Seat Erya bakımlı 2. sahibinden aldığım ve çok düzgün olduğuna inandığım bakımlı bir araçtır.Bir kaç fotosunu sizinle paylaşmak istedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

maşallah sercancım geçen cuma maltepedede canlı görmüştük hakıkaten tertemiz koç gibi Allah kaza bela vermesin aramızada hoşgeldin bu arada

maşallah allah kaza bela vermesin
marşpiyel ve tampon altı siyah kısımlar gövde rengi olsa sanki daha bir güzel durur gibi

Teşekkür ederim Ali abicim. Elimizden geldiğince yaşatmaya çalışıyoruz :)

maşallah allah kaza bela vermesin
marşpiyel ve tampon altı siyah kısımlar gövde rengi olsa sanki daha bir güzel durur gibi

Teşekkür ederim Allah razı olsun.ilk başlarda bende o şekilde düşünmüştüm.Fakat plastik kısımların temiz durduğu sürece arabanın daha kontrast ve canlı durduğunu gördüm ve siyah kalmasına karar verdim :)

kardeşim senin elinden geçen her araba temiz ve bakımlı oluyor zaten çocuğun gibi bakıyorsun tekrar kazasız belasız kullanman dileğiyle

Maşallah çok temiz bir cordoba,Sercan bu aracın değerini iyi bi bu temizlikte cordoba sx ya 1 ya da 2 tane vardır.En temizi bendeydi bir kaç ay önce adapazarına verdim tadı damağımdadır :)Kullanmayan bu aracın tadını bilemez...Eski cordoba sx lerim den 1 er kare;

Beyaz olan gerçekten emsalsizdi...

masallah cok dırı cok temız cok sık bır arac gule gule kullanın

Çok teşekkür ederim arkadaşım Saol.

kardeşim senin elinden geçen her araba temiz ve bakımlı oluyor zaten çocuğun gibi bakıyorsun tekrar kazasız belasız kullanman dileğiyle

Eyvallah kardeşim saolasın :)

Maşallah çok temiz bir cordoba,Sercan bu aracın değerini iyi bi bu temizlikte cordoba sx ya 1 ya da 2 tane vardır.En temizi bendeydi bir kaç ay önce adapazarına verdim tadı damağımdadır :)Kullanmayan bu aracın tadını bilemez...Eski cordoba sx lerim den 1 er kare;

Beyaz olan gerçekten emsalsizdi...

Maşallah abi çok çok iyiler. Sunroof yaramı deştiğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum :D

MaaşallahMaaşallahMaaşallah çok güzel araç birde çok güzel bakılınca tadından yenmez kazadan,beladan... uzak güzel günlerde kullanmalar dilerim:)

Geri
Üst Alt