Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Signo 1.6 2000 model komple kapı kolu

MEMOLY

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar,
52z6GA.jpg
[/url][/IMG]
Seat Cordoba Signo 1.6 2000 model aracımı alalı yaklaşık 5 ay oldu ilk defa seat marka alıyorum.Aracımdan çok memnunum.Fakat kapı kolundaki yıpranmalar hariç ,ben hatayda yaşıyorum.Yıpranan kolları değiştirmek istedim fakat buralarda araştırmama rağmen bulamadım.Kolları nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz.

Şimdiden teşekkürler,iyi forumlar
185afc72-9adb-4b0f-8a66-3d0cfcc385a5.jpg

selam memoly bende de aynı marka modelde bir araç var bence eğer kırık olmasaydı o yıpranan yerleri güzelce temizletip boya yaptırabilirdin. ben sana pazartesi günü araştırabilirim gebzeden fiyat hakkındada bir bilgi verrim sen bana pazartesi günü sistem üzerinden mesaj atarsan eğer.

Selam Arkadaşlar,
52z6GA.jpg
[/url][/IMG]
Seat Cordoba Signo 1.6 2000 model aracımı alalı yaklaşık 5 ay oldu ilk defa seat marka alıyorum.Aracımdan çok memnunum.Fakat kapı kolundaki yıpranmalar hariç ,ben hatayda yaşıyorum.Yıpranan kolları değiştirmek istedim fakat buralarda araştırmama rağmen bulamadım.Kolları nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz.

Şimdiden teşekkürler,iyi forumlar
Ekli dosyayı görüntüle 9643
Orjinali var 100 lira civari.almanya siparisli olabilir dogusa sormak lazim

Geri
Üst Alt