Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sİgno 1.4 (issius) değişim..(devam edicek)

issius

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese öncelikle daha önce aldığım cordoba 1.4 signo aracımın birkaç değişim resmimlerini eklemek istedim, öncelikle dış detay olarak ardından gözüme hoş gelmeyen birkaç detayı değiştirdim umarım beğenirsiniz saygılar. resimleri sırasıyla yukluyorum değişim görülmesi açısından.Baya bi resim olucak artık idare edin:)

Aldıktan hemen sonra cam filmi yapıldı,(300 tl) ardından kolçak (40 tl) sonrasında fr tampon aradık, bulduk internet ustunden (500) gelen parcada cekı kapagı yoktu onuda servısten bulup boyattık(20 tl) ve taktırdık seat leon liple ogun denk geldi ustamda varmış direk taktık onuda, ardından sisler uymadı onları uydurduk (usta faktörü saolsun 600 tlden kurtardı) sonra plasti dip boyayla logo ve ön ızgaraya giriştim hırsımı ole cıkardım :p:) biraz acemi işi oldu ama gözüme güzel göründü. baya para dokucez dıyıp devam ettık ,sonra plakalıkları sipariş ettik ( 120 tl) ardından teyp ve direksiyona el attık double teyp (550 tl) ve geri görüş kamerası(65tl ) takılması (150 tl) , yine internet ustunden aldıgım direksiyon kılıfını (20 tl) bikaç internet vidyosu izleyip kendim diktim:p;) oda fena olmadı onuda ögrendim , sonra kapı kolları gözüme hiç güzel gelmiyodu hepsini söktüm bulaşık sungeri ve zımparayla giriştim (ücretsiz :p amelelik) temizledim ve piano black boya ile boyadım:) onuda ole hallettim iç aydınlatma ve plakalıkları ve bagaja led taktım(1 metresi 30 tl ), ardından koltuk kılıfı aldım (300 tl) sonra belkı ınanmazsınız orta tunel denen yeri söküp komple plasti diple boyadım (artık siyah ve mat oldukca kolay sokulyo bu arada) bundan sonra jant lastik yay ve egzos aşaması kaldı ama bende derman cok kalmadı:D bakalım oncelik jant lastık azcık leylek gıbı gezicez sonra kısmetse yay takımı alıcam. Evet bunca laftan sonra sırasıyla resimleri ekliyorum saygılar.
ilerde yeni resim ekliycem yeni bişey olursa eğer :D
2.jpg 2.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 16.jpg 23.jpg 28.jpg 35.jpg 41.jpg 40.jpg 42.jpg 46.jpg 47.jpg 45.jpg 49.jpg 56.jpg 59.jpg 62.jpg 48.jpg 55.jpg

çok güzel olmus ayrıca aracın içi pırıl pırıl hele araç içi lambası çok güzel aydınlatmış . her şey çok güzel olmuş emeğinize sağlık

Ambiyans aydınlatma güzel olmuş. Araçta güzel, kazasız belasız.

çok güzel olmus ayrıca aracın içi pırıl pırıl hele araç içi lambası çok güzel aydınlatmış . her şey çok güzel olmuş emeğinize sağlık
Tskler yorumlar için, iç aydınlatma cok ısınıyordu eski lambalar oyuzden led yapmak istedim bitek torpido kaldı onada el atıcam eklerim buraya

Maşallah başarılıı

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

maşallah baya emek vermişsin ..yalnız tampon ızgaralarını üstünde değilde sökseydin daha temiz olurdu.sökmesi 1 dk basit gerek yoktu bu kadar teffurata :D plaka kısmına da bi film ...gene de hoş durmuş...lastiklerı bundan böyle 195/60/15 kullan yanaklar incelsin az....güle güle bin

maşallah diyelimde nazar değmesin güzel olmuş tebrikler.

Çok güzel maşallah eline emeğine sağlık herşey güzel yanlız bir tek direksiyon kaplama biraz sırıtmış gibi

Geri
Üst Alt