Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sİgno 1.4 (issius) değişim..(devam edicek)

Benim benzinli belki farklidir valla bakarsan sevinirim
sana verdiğim ürün linkinde aşağıda liste var.1.4 dsl tdi dizel ----1.4 L ibareleri benzinli içindir.modeller listesi aşada evet aynı kod.resimdeki ürün aynı değilmi bilmiyon mu filtreni :D

sana verdiğim ürün linkinde aşağıda liste var.1.4 dsl tdi dizel ----1.4 L ibareleri benzinli içindir.modeller listesi aşada evet aynı kod.resimdeki ürün aynı değilmi bilmiyon mu filtreni :D
Walla filtremi hergun gormuyorum :) muhtemelen oledir heralde bakarim ama incelerim tekrar

herkese merhabalar jantlarımı yenıden degıstırdım,eski jantlarda problem yasadım balans yapıyodu bı turrlu cozemedım careyı değiştirmekte bulduk yenisi resimde az sonra.. yoruma acık tskler. ( bu arada 5X100 jant bulmak cıddı mesele )20150505_164246.jpg 20150505_164221.jpg 20150517_154155-1.jpg

herkese merhabalar jantlarımı yenıden degıstırdım,eski jantlarda problem yasadım balans yapıyodu bı turrlu cozemedım careyı değiştirmekte bulduk yenisi resimde az sonra.. yoruma acık tskler. ( bu arada 5X100 jant bulmak cıddı mesele )Ekli dosyayı görüntüle 7734 Ekli dosyayı görüntüle 7735 Ekli dosyayı görüntüle 7736
abicim araç resmen kendine gelmiş eline sağlık cok şık durmuş :) ayrıca 5x100 den bol ne var cebine kuvvet olduktan sonra bize her yer paris :D

Çok yakışmış resmen farklı bir hava vermiş araç üzerine

Bu jantlar olmuş eskisine göre iyi de olmuş :)
Bu jant 16" değil mi ? Bir de fiyatı ne oluyor böyle bir jantın. Artık benimde yavaş yavaş kapaklardan kurtulma zamanım yaklaşıyor da :)

Geri
Üst Alt