Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sİgno 1.4 (issius) değişim..(devam edicek)

Benim eski ibizada vardı leon direksiyonu çok güzel ve sık bi direksiyon zaten
Bencede guzel olur ama suan jant lastik ve yay kısmına para ayırdım bakalım oda zamanla artık ama ilerde düşünebilirim, uzun süre binicez önümüzdeki sene olabilir neden olmasın uygun fiyatlı olursa tadından yenmez:D:cool:

maşallah baya emek vermişsin ..yalnız tampon ızgaralarını üstünde değilde sökseydin daha temiz olurdu.sökmesi 1 dk basit gerek yoktu bu kadar teffurata :D plaka kısmına da bi film ...gene de hoş durmuş...lastiklerı bundan böyle 195/60/15 kullan yanaklar incelsin az....güle güle bin
walla bende sonradan uyandım ama girmiş bulundum işin içine sonrada ellemedim bidaha:D plasti dip boya almıştım elimi korkak alıştırmadım :D:rolleyes: orta tuneli bile boyadım :cool::D

Eibach dan başka yay takma bu hafta 2 kere yay değiş tim gerçekten parasını hak ediyor

Eibach dan başka yay takma bu hafta 2 kere yay değiş tim gerçekten parasını hak ediyor
Kaliteli olsun istiyorum ,Eibach gayet güzel bilinen bi yay ama benim araca göre yok gibi bişey ,coil var onuda adanada ayarlayabilen cıkarmı bilmiyorum fiyatları baya ucuk.

Istanbul yapan yer var kendi amortisör kullanıyor orjinallar sana kalıyor sadece önler 500 600 bi arkadaş ibizaya yaptırdı gayet memnun

Kaliteli olsun istiyorum ,Eibach gayet güzel bilinen bi yay ama benim araca göre yok gibi bişey ,coil var onuda adanada ayarlayabilen cıkarmı bilmiyorum fiyatları baya ucuk.
Istanbul yapan yer var kendi amortisör kullanıyor orjinallar sana kalıyor sadece önler 500 600 bi arkadaş ibizaya yaptırdı gayet memnun
İstanbul'a bi süre gidemem yol parasına alırız 4 tane :D oyuzden şuan araştırma aşamasındayım tskler yinede

İstanbul'a bi süre gidemem yol parasına alırız 4 tane :D oyuzden şuan araştırma aşamasındayım tskler yinede
Gitmiyor ışte ondan dedim kapıya teslim sadece montaj yaptirican abi

Geri
Üst Alt