Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sİgno 1.4 (issius) değişim..(devam edicek)

çok iyi olmuş maşallah diyelim ama sü direksiyon yerine leon direksiyonu olsa dadından yenmez ;);)

haaa önü biraz bastır araba havada :)
Önü bildiğin şahlanmış durumda :) yay alıcam kısmetse arabaya uzun sure bınmeyı hedeflıyorum bukadar masraf yapınca..:rolleyes: lastik 17 yada 16 kararsızım önce lastik ve jant alıp sonra yay alıcam biraz ters olucak ama mecbur

Çok güzel maşallah eline emeğine sağlık herşey güzel yanlız bir tek direksiyon kaplama biraz sırıtmış gibi
walla direksiyon kaplama ilk deneyim kendim diktim ama yumusacık bi malzeme tavsiye ederim, hepsiburadadan aldım gayette uygun bi fiyata heryeri delikli aslında resimde sırıtıyo canlısı gayet guzel siddetle tavsiye ederim parasının hakkından fazlası var.

Geri
Üst Alt