Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Cordoba LPG Tavsiyesi

Konu, 'Cordoba' kısmında flawlessboy25 tarafından paylaşıldı.

1. flawlessboy25

flawlessboy25 SCW Üyesi

21
    19
    3
    Herkese iyi akşamlar. Konu forumda önceki tarihlerde muhtemelen açılmıştır ama güncellik adına yeniden açma gereği duydum. Forum kurallarına aykırı ise mesajımı silebilirsiniz.

Abiler yaklaşık 2 ay önce Seat Cordoba 1.4 75 bg. otomatik Seat Cordoba aldım. Aracımın her şeyinden memnunum; fakat yakıt cebimi çok yakıyor. Aracım km başı 50 krş.dan fazla yakıyor. Hal böyle olunca LPG taktırmak kaçınılmaz oldu; fakat önceki araçlarımda başta arıza lambası sorunu olmak üzere bazı problemler yaşadığım için sizlerin değerli yorumlarınıza başvurmak istiyorum. Seat Cordobanın belirttiğim modeline en uygun olan ve baş ağırtmayacak LPG kiti hangisidir ve Anadolu Yakasında özellikle Bostancı Oto Sanayide işinin ehli tanıdığı ustası olan var mı? Biraz uzun oldu ama anlayışınıza sığınıyor; değerli tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bunu beğendi. pilotender bunu beğendi.
  2. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    aracımda lovato var. ilk zaman ayarsızlıktan arıza laması yaktı 10 gün içinde hallettik yaklaşık 6 ay oldu bir kez daha yaktı lambayı oda stop ettirme derecesinde hareket edince lambda sensöründen ötürü arızayı kendim sildim halen yanmıyor lamba

Bunu beğendi. flawlessboy25 bunu beğendi.
  3. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    valla bende atiker var. çok memnunum.

4. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.672
    113
    brc derim ben sıkıntısız

5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    atiker iyidirr ben atiker kullanıyorum yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı :D

6. pilotender

pilotender SCW Üyesi

41
    31
    18
    Kadosan'da Lovato Bayisi ve distrubütörü Muhendis ilker bey var. Kendisine benim gonderdigimi söyleyin. Fiyatta da yardimci olacaktir. Arabaniz ariza lambasi yakmayacak bu garanti. En ufak sikinti yasarsaniz söküp alir ve masrafinizi karsilar o kadar soyleyeyim. Kolay gelsin.

H. ENDER PALA

MuRDocK ve flawlessboy25 bunu beğendi.
  7. flawlessboy25

flawlessboy25 SCW Üyesi

21
    19
    3
    14.07.2015 tarihi itibarı ile aracıma Atiker marka lpg taktırarak bu sorunu da halletmiş oldum. İlgilenen ve tavsiyede bulunan tüm arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş