Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba ekran

salimmm

Kayıtlı Üye
Seat cordoba stella 1.6 aracım var 2000 model, bildiğiniz gibi bu modellerin panelin ortasında bilgi ekranı var saat hava sıcaklığı klima göstergeleri radyo vs.. tüm bilgiler o ekranda
Benim o ekran maalesef cortladı ve yenisi veya çıkması lazım nerden bulabiliriz montajı kolay sanırım
panelin arkasında şunlar yazıyordu :
ORDEN :49996K5120023
CLAVE:W06K1035905G 54H
MODULO:B9JMAC
C/R:719469 GIK3600
Bu ekranı nerde bulabiliriz fikri olan var mı ?

Ekli dosyalar

• DSC05681.JPG
    DSC05681.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 37
Seat cordoba stella 1.6 aracım var 2000 model, bildiğiniz gibi bu modellerin panelin ortasında bilgi ekranı var saat hava sıcaklığı klima göstergeleri radyo vs.. tüm bilgiler o ekranda
Benim o ekran maalesef cortladı ve yenisi veya çıkması lazım nerden bulabiliriz montajı kolay sanırım
panelin arkasında şunlar yazıyordu :
ORDEN :49996K5120023
CLAVE:W06K1035905G 54H
MODULO:B9JMAC
C/R:719469 GIK3600
Bu ekranı nerde bulabiliriz fikri olan var mı ?

Kardeşim Ankara ostim de mutlaka vardır. Orada çıkmacı fazlasıyla var

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Kirli sakl abim sana bir sorum olacakti bu teybi degistirmek istedigimiz zaman ne yaomamiz gerekecek farkli bir teyp takmak istersek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kirli sakl abim sana bir sorum olacakti bu teybi degistirmek istedigimiz zaman ne yaomamiz gerekecek farkli bir teyp takmak istersek.

on numaralı soru taa kalbimden vurdun şimdi bi araştırmak lazım :)

Yani ekrabli olarak arabanin orjinalligine ve yol bilgisayari ve konsol kismina zar vermeden degisimi mevcutmudur?

Yani ekrabli olarak arabanin orjinalligine ve yol bilgisayari ve konsol kismina zar vermeden degisimi mevcutmudur?

bende onu bakıyordum etkadan parçaları da maalesef uzgunum...ama 10 lu cd changer bağlatıp torpidodan 10 tane cd ile müzik dinleyebiliyon senın teyp e göre bulmaya çalışıyom biraz tuzlu olur...sonucta orjınal aksesuar :D

Kirli sakal abim bende toledo degis cordoba var signo onda cd chenger yokmudur?

Kirli sakal abim bende toledo degis cordoba var signo onda cd chenger yokmudur?

cd changer var var olmasına da benım etka online olmadığı için göremiyorum bazı aksesuarları...keleşler seat servisine gidip yedek parça kısmından bilgi alabilirsiniz...

Abim yani arabamda suan mevcut olup olmadigini nasil anlaya bilirim.

Geri
Üst Alt