Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Cordoba düşünüyorum , Üstadlar içeri lütfen

Konu, 'Cordoba' kısmında Apar tarafından paylaşıldı.

1. Apar

Apar SCW Üyesi

2
    2
    3
    Herkese merhabalar arkadaşlar , bayram sonrası 2009 fiat grande punto 1.3 multijet aracımı satıp sonrasında cordoba 1.4 tdi almayı düşünüyorum.Şehir içinde sürekli araç kullanan ve yılda 20bin KM yapan birisiyim.Daha önce megane 2 aracım vardı ve sonrasında puntoya geçtim.

Punto sınıfına göre güzel yol tutuyor fakat uzun virajlı yollarda sınıfı gereği arkadan bıraktığını hissediyorum.Bir arkadaşım cordobalara bakmamı söyledi ve sizlerden bilgi almak istedim.

1.4 tdi motorlar nasıldır , dayanıklımıdır ve ortalama KM ömrü ne kadardır ? 150bin KM altı araçlara bakıyorum.
    3 Silindir olduğunu duydum böyleyse hızlanması nasıl ?
    parça fiyatları nasıl ? ( Bujileri , baskı balatası vs ? =
    Kronik sorunu var mı ? ( Örneğin Puntoların kronik city mode bozulma problemi var )
    cordobalarda özellikle bakılması gereken bir aksam vs. var mı ?

Bilgilendirirseniz çok memnun olurum , teşekkürler.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    Hosgeldin...burdaysan konusalim cordoba hakkinda...

3. Apar

Apar SCW Üyesi

2
    2
    3
    Hocam sorularımı cevaplarsan çok memnun olurum açıkcası

4. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    söyle anatayım. Puntodan sonra kaliteyi ve güven hissini anlarsın. Ayakları yere basan bir araba cordoba. Parça fiyatları pahalı, çünkü vw parçaları mevcut. Süspansiyonları sert, çukura girdin mi korkarsın. Ama bir Punto motoru etmez. 1,3 multijet kendini ispatlamış bir motor sonuçta. Özetle Alman aracı olmasında ötürü rahat edersin.

5. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    eser babanın yorumuna ek olaraktan sağlam araba :) yakıtda üzmez dolu pakettir..stylance tavsiye ederim alacaksınız.2007 bulabilriseniz super.en diri kasa 2007 dir.kısaca bagajı geniş,arka koltuk dar kucuk araba (4 kişilik),donanımlısı da var boş paketi de var gerci hepsi aynı para:) profilimde konularımda inceleyebilirsiniz detaylı...tek kronık sorun yol sesini içeri veriyor 140 ı gecti mi camdan uğultu geliyor.ben bunları çözdüm.nasıl cözdüm amortisman sistemlerini ön takım düzenenklerini değiştirerek...yol tutuşu iidir.yakıtda üzmez..cordobanın duruşu hakikaten bir başka bakıyor bana göre belkide hastalık :) hayırlısı olsun.iş temizini bulmakta.2 .ci el temiz arac bulmak binici için zor bır durum.hakkında hayırlısını versin rabbim.. merak ediyorsanız aha bu...
    illa cordoba diyipte bulamazsan kafana yatkın bakarsın satabilirim belli de olmaz bana...herşeyisiyle orjınal kirlisakal yan sanayi kullanmaz :) 12417587_998165536896545_4154347767342808782_n.jpg

KİREÇ ve eserbaba bunu beğendi.
  6. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    Senin arabanın da maaşallahı var valla.

7. kirlisakal

5.965
    5.239