Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba 6L 2007 Stylance problemler

secret35

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Seat Cordoba 6L 2007 1.4 TDI stylance arac sahibiyim son 1 aydir sol elektronik ayna dugmeden kapanirken motor sesi geliyor ama katlanirken bir yerde takiliyor kapanmaya yakin tekrar takiliyor bazen acarken acilmiyor elle mudehale etmem gerekiyor ama sag ayna normal calisiyor.

Kontak kapatip normalde camlar kapi acilana kadar calisiyordu kapatabiliyordum, kapiyi acinca dugmelerden camlar acilip kapatilamiyordu normal olarak. Simdi kapiyi acsam da camlari tuslardan kontrol edebiliyorum denemek icin arabayi kumandadan kilitledim ve camlari kontrol ettigimde hala acilabiliyordu dugmelerden. Bu sorunu yasayan oldu mu ve nasil cozdu ?

Ayna katlanma problemi sanirim disliden vs kaynkli. Kendim sokup tamir edebilir miyim ?

Simdiden tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt