Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat-Cordoba 34 ZV 4672

Rcpylmz

Kayıtlı Üye
IMG_5464.jpg IMG_5465.jpg IMG_5466.jpg IMG_5467.jpg IMG_5468.jpg IMG_5469.jpg IMG_5470.jpg İlk önce güzelce temizlendik koltuklar komple söküldü temizlendi taban halısı tavan döşemesi temizlendi motorumuz yıkandı kapı döşemeleri söküldü yerine silinebilir deri yapıldı
Sonra pastamız cilamız yapıldı eskiyen arka stoplar sökülüp atıldı yerine yenileri takıldı farlarımız uzun kısa 8000k xenon takıldı modüllü amerikanımız takıldı teybimize usb aux hafıza kartı bluetooht dönüştürücü takıldı Eski plakalar atılıp yeni mühürlü plaka basıldı takmatik plakalıla beraber onlar takıldı
En son cam filmi ve cam rüzgarlığı ve kapı kolçaklarına plastidip uygulaması yapılacak
Araç Nasıl Olmuş Arkadaşlar Yorumlarınızı Alabilirmiyim

Maşallah arac pırıl pırıl olmuş semnt neresı buluşmalara bekleriz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Semt Gaziosmanpaşa vardiyalı güvenlik olarak çalışıyorum boş zamanlardada trafik müşavirliği ile uğraşıyorum o nedenle pek vaktim olmuyor ama ilk fırsatta buluşmaya gelmeye çalışacağım @dadaş34
[doublepost=1489697714,1489690168][/doublepost]@PATRON Dönüştürücüyü taktıktan sonra kurtuldum TDK cd aramaktan büyük eziyetti valla

Geri
Üst Alt