Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba 2006 1.4 tdi s rider

ofb37

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR ARABAM HAKKINDA Bİ KAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM.mesela saat nasıl değişiyor?mazot deposu kaç lt?aracımı yeni aldım.siteye de yeni üye oldum.yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca ekrandaki eloktronik sayıların ne anlam ifade ettiği vs.teşekkürler
rolleyes1.gif

lütfen kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtınız..

ömer hoşgeldin saati ayarlamak için seyahat km sıfırlama düğmesini sağa sola kıvırman yeterli.

aracının deposu 45 lt yazar ama ben 62 lt ye kadar mazot aldıgımı bilirim

ılgınız tesekkur ederım gorkem bey.benım depo yarıya gelmdı henuz 500 km yol yaptım ıyı mıdır kotu mudur.ortalama gıderı nedır bunların.

ortalama gideri istanbul için 800-900 görürse iyidir şehir içi trafiğinde 7 lt 6 lt yakması normaldir orada ama şehir dışında 4lt ye kadar düşer buda 1200 km üzerine çıkması demektir ben bir denememde 1661 km gittim ama çok kastım 80 sabit hız ve full şehir dışı gittim

hayırlısı olsun ömer bey...seat ailesine hoşgeldinizz :):)

Ailemize hoşgeldiniz arabanızın değerini bilin hiç bir şey cordi nin verdiği zevki vermiyor:(

Geri
Üst Alt