Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.4 tdi (stylance) araç tanıtım değişim (kirlisakal)

kirlisakal

Kayıtlı Üye
merhaba scw ailesi...
malum bugun stickerimizi mazbatayı aldık :) bir seat meraklısı hastası olaraktan bilmeyenler için kısaca aracımı tanıtmak istiyorum resimlerle...arac üstünde yapılan orjınal değişiklikler modifiye vs...1 sene oldu aracı alalı.alırken öle ekpertiz ustamış vs yaptırmadım az cok anlıyoruz.km takıntım kaporta lokal boya olmuş vay efendim şudur budur pek takmam.arac 167 binde.yazılımlı gaz tepkili değişik bir cordoba.belkide cordobasını özenen tek kişide benımdır.hayırlısı
forumdayım kah parça kodu kah tamir usta sorunlarında arkadaşlara her türlü yardımcı olmaktayım bilgilerimin doğrultusunda.
aracımda yaptığım ilave ettiğim bazı özellikler...
orjınal tampon 1000 lira +fr sisler 615 lira +lip montaj dahil 200 lira
logosuz panjur ispanyadan getirttim orjınal...
almanyadan getirttim bayii tarafından.bilstein amortisör b4 440 lira +işcilik (sert süspansıyondan kurtuldum) bunun ürün kataloğu mevcuttur isteyen arkadaşlara ürün kodunda yardımcı olabilirim.
armster orjınal ileri geri sürmeli yukseltme alçaltmalı kol dayama 259 lira
dikiz ayna geri dönüş kamerası türkce ekranda cm göstermeli konuşan 180 lira
performans kn hava filtresi 179 lira
xxxoğlu performans yazılım +gaz tepkisi (eski sahibi yaptırmış)
ön sinyallere cree led (sarı )
arka fren cree led+arka sis led 80 er watt+geri vites (beyaz)50w
photon ampul+sislere osram all season
arka stoplara kırmızı film logo yazı sıyahlaştırma
kullandığım yağ mobil esp formula
tavan gözlük kabı orjınal
kırmızı siyah karışımı oto kılıfı
arka ön frenler kırmıza boyanması
lastikler petlas kışlıklar michelen a4
ön farlara şeffaf film(kırılmasına cizilmesine önlemek amacıyla)
kısa kırmızı alumınyum anten
bosch aero twin silecekler(yedekde mevcut )
iç tavan aydınlatmaları bagajda dahil +arka plakalıklar cree led sofit phillips 12 şer watt
app plaka +pleksi (cocuklarımın adını yazdırdım )
ön yayı bastırdım
cupra salıncak burcu
audi tt pedalı (krom)

konu sabittir.cordobası olanlara merak edenlere yardımcı olmak adına istediğiniz zaman yazabilirsiniz ..bende elimden geldiği kadar aracımla ilgili konularımı bu konuda tek çatı altında toplamaya karar verdim.konu kirliliğine karşı foruma örnek olalım...aracıma her yaptığım değişiklik+bakım vs konu açmadan burda paylaşacağım...
10481665_891799770879214_2193273915288365687_n.jpg 11009022_845410865505347_1675930490_n.jpg scw1.jpg scw5.jpg 11042089_849250451788055_505225104_n.jpg IMG_20140923_172312.jpg IMG_20140923_155020.jpg IMG_20140923_155359.jpg

Son düzenleme:
Daha nice güzel şeyler yaparsın abi bizlerde örnek olarak yaptıklarından kendimize de birşeyler çıkartırız nazar değmesin bu arada araca

gerçekten yaptıkların çok güzel. bu aydınlatmalar konsunda detay verebilirsen iyi olur abi. malum acemiyiz. fotoda paylaşabilirsin. ister detaylı açıkla. bende bu tarz işleri seviyorum.

Hani arabası alınacak ve arabası alınmayacak adamlar vardır.. Sen arabası alınacak adamsın.Kazasız belasız kullan inşallah...

gerçekten yaptıkların çok güzel. bu aydınlatmalar konsunda detay verebilirsen iyi olur abi. malum acemiyiz. fotoda paylaşabilirsin. ister detaylı açıkla. bende bu tarz işleri seviyorum.
aydınlatma elektriksel donanıma sokete duya zarar gelmemesi için mutlaka cree led kullanılması gerekir.canbus falan filan hıkaye.cok ampul değiştirdim hepsi kesti.ankaradan tunıngcide phillipsin orjınal cree ledini buldum sofit 41-36 mm 12 w tanesi arka plaka için hem kesmiyor hemde feci aydınlatıyor aydınlatmayı da bu akşam nasipse cekip paylaşacam hele karanlık cöksün :D

iç aydınlatma nasıl, beyaz mı. onuda beyazlasak bi. yol göster reis:).bide senin pedalları değiştirelim bence. krom iyi gider;)

iç aydınlatma nasıl, beyaz mı. onuda beyazlasak bi. yol göster reis:).bide senin pedalları değiştirelim bence. krom iyi gider;)
iç aydınlatma cok feci aga :) ankarada paslaşırız söz :) beraber gideriz ivediğe bi yer biliyorum aklına gelmedik bulamadığın cok güzel markalarda güçlü cree ledler var..ben okuma kısmını kırmızı ortasını beyaz yaptım.incelersin buluşmada.bunun için ankara forum en uygunu :) ayrıca audi tt pedali alalı aylar oldu orjinal :) ii aklıma getirdin unutmuştum günceleyim bari :)

Geri
Üst Alt