Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.4 TDI 2006 Far Sorunu

orkun

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar ismim orkun benim bi sorum olucak arkadaşlar ya benim birşey dikkatimi çekti bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum.Benim alacağım aracın Seat Cordoba 2006 1.4 TDI s-rider < diğer aynı modellerine baktım ön farları çift göz benim alacağım aracınkiler Tek gözlü neden böyle bu onu merak ediyorum...Beni bilgilenmdirirseniz sevinirim teşekkürler...

...

anladım arkadaşlar teşekkür ederiimm.. bi konu daha sorucam bugun başıma geldi yolda giderken araba birden çekişten düştü resmen ölü gibiydi gaz veriyorum sanki daha çok siniyo aracı stop ediyorum biraz bekliyorum çlaıştırdığımda tekrar çekişi eski haline geliyor 25-30 km gittikten sonra tekrar birden çekişi düşüyor nedeni ne olabilir sizce...veya hiç böyle bişi daha önce başınıza geldimi... çok sinir oldum ya gerçekten korkuyorum yola gitmeye:(:confused:

anladım arkadaşlar teşekkür ederiimm.. bi konu daha sorucam bugun başıma geldi yolda giderken araba birden çekişten düştü resmen ölü gibiydi gaz veriyorum sanki daha çok siniyo aracı stop ediyorum biraz bekliyorum çlaıştırdığımda tekrar çekişi eski haline geliyor 25-30 km gittikten sonra tekrar birden çekişi düşüyor nedeni ne olabilir sizce...veya hiç böyle bişi daha önce başınıza geldimi... çok sinir oldum ya gerçekten korkuyorum yola gitmeye:(:confused:

turboda sorun vardır muhtemelen..

..

turboda sorun varsa yandık desene :( ama turboda sorun olsa stop edip çalıştırdığımda tekrar aynı olması lazım sadece biraz gittikten sonra tekrar kesiliyor...

turbo radyötörü var ön sağ sis farının arkasında bi ona baktır delik vs olabilirmi diye...

aynı sorun bendede oldu 2 defa ankara kırıkkale yolundaki yokuşta 4 üncü vites 110 km hızla ilerliyordum arabayı 5 inci vitese aldığımda araç yığıldı hız kaybetmeye başladı sanki motor gücü kesmiş gibiydi vites düşürdüm ama sorun devam etti 70 e kadar düştüm ve zar zor çıktım tepeyi tepeden sonrası hafif yokuş normalde orda araç son hızını görürken hala gitmiodu sağa çekip stop edip tekrar çalıştırdım ve düzeldi iki olayda farklı zamanlarda kışın oldu bende direk turbodan şüphelendim soğuktan diye düşünüyorum aracı yeterince bekletmemiştim ısınması için şimdi şeytan kulağına kurşun galiba korkulucak bişi yok

Geri
Üst Alt