Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat club world kartviziti

sinanss85

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR DENİZLİDEN KIVANÇ ARKADAŞIMIZIN FİKRİNİ ÇOK BEĞENDİM VE SİZİNLE PAYLAŞIYORUM

BASIMI BEN ÜSTLENİYORUM ÇİZİMİDE YAPARIM BİTİNCE BURAYA EKLEYECEĞİM FİKİR VE YORUMLARINIZ BEKLİYORUM

SEAT CLUB WORLD sitesine davetlisiniz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız

BU KARTVIZITLERI BULUSMALARDA BIRBIRIMZE DAĞITARAK SEAT KULLANICILARINA VEREBILIRIZ,SILECEKLERINE SIKIŞTIRIRIZ,ARABADAN INDIRIP ZOR KULLANIRIZ:) BIR SEKILDE ONLARA ULAŞTIRIP AILEYE YENI UYELER KATARIZ

tekrar eklemeler yaptım logo hem arka plana gömülü hemde solda yada soldaki iptal olan war logo yine gömülü:) dal sarkar kartal kalkar kartal kalkar dal sarkarda diyebiliriz:) yoğun iş temposu alttan alın:) fakat buraya eklediğimde gözükmüyor ne yazık ki

Ekli dosyalar

• seat_kartvizit.jpg
    seat_kartvizit.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 56
Merakla bekliyorum :) herkes trafikte , otoparkta gördüğü seat kullanıcının sileceğie bu kartviziti bıraksa daha çok insana ulaşmış oluruz ve SCW ailesi genişler... Denizli de Seat kullanıcısı çok ama siteye üye kimse yok , böyle bir ailenin olduğunu bilmeyen kişi de çok böylelikle daha çok insana ulaşabiliriz diye düşünüyorum ...

Bende Elimden geldiğince bişiler yaptım benim favorim 1. resim diğer resimlerde fikir edinmek adına koyuyorum umarım beğenirsiniz..... ( bilmediğim programla bu kadar oldu )

Ekli dosyalar

• scwwww.jpg
    scwwww.jpg
    23.2 KB · Görüntüleme: 47
  • scw.jpg
    scw.jpg
    30.8 KB · Görüntüleme: 44
  • scw2.jpg
    scw2.jpg
    26.2 KB · Görüntüleme: 23
Cezmi abide daha önce hazırlanan kartvizitler var bildiğim kadarı ile fikir verme acısından yardımcı olacaktır. güzel bir uygulama şimdiden teşk.

Orjinal bir fikir tebrik ederim bu tip davetler güzel olur. Ben bir Seat kullanıcısı ile konuşma fırsatı bulursam sorup davet ediyorum ama Mersin'de bir buluşma olmuyor galiba ki birbirimize kart verelim dağıtalım:(

Orjinal bir fikir tebrik ederim bu tip davetler güzel olur. Ben bir Seat kullanıcısı ile konuşma fırsatı bulursam sorup davet ediyorum ama Mersin'de bir buluşma olmuyor galiba ki birbirimize kart verelim dağıtalım:(
İşte bundan yola çıkarak ; örneğin yolda park eden bir seat gördün hemen sileceğine kartviziti bırakacaksın.. Adam arabasına binmek için geldiğinde bir bakıcak kart bu nedir diyecek , okuyacak ve davet kartı meraktan bile olsa siteye girip baktığında bir çok yararlı bilgiye ulaşacak eğer sosyal biriyse şehrinde olan buluşmalara da katılacak ve bu sıcak ortamı görünce kolay kolay vazgeçebileceğini sanmıyorum her şehirde SCW buluşmaları yapıldığını düşünürsek bu çok güzel birşey olur... Aracımıza alacağımız aksesuardan tutun gideceğiniz tamirci bile SCW üyesi olduğumuzu söyler güzel fiyatlar alırız ve memnun olduğumuz , olmadığımız her konuda birbirimizle paylaşım içinde oluruz şehrimizde kaliteli hizmet ve paha biçilemez dostluklar kurmuş oluruz diye düşünüyorum ...

Kıvanç bu işin patentenimi alsam acaba elimi cabuk tutup belki dünya çapına yayılırız:) zengin olurum ozaman:eek::cool:

:) Al kardeşim ozaman bizleri tanımazsın seat yerine camaro alırsın artık

Çok güzel olur. Yanlız Kartvizitte bir şekilde bu işi para için yapmadığımızı hissettirmemiz gerekir. Çünkü ben olsam kartı gördüğüm zaman kesin bu bir şirket falandır derdim.
Tabi bu dediğim hissettirme olayını nasıl yapabiliriz orasını ben de bilmiyorum :)

Kartı vermeden önce "abi masaj salonu değiliz" demeniz gerekiyor,lakin bana verilen kartvizitleri ben okumadan atıyorum,masaj salonudur diye:D:D

işin esprisi bir yana kartvizitlerimiz vardı bitti,ama tekrar bastırabiliriz..

Kartı vermeden önce "abi masaj salonu değiliz" demeniz gerekiyor,lakin bana verilen kartvizitleri ben okumadan atıyorum,masaj salonudur diye:D:D

işin esprisi bir yana kartvizitlerimiz vardı bitti,ama tekrar bastırabiliriz..

Bunu elden vermek zor olur ama davetlisiniz gibi bişey yazsa üzerinde sileceklere bıraksak okunur diye düşünüyorum umut kalacağına emek kalsın :)

Geri
Üst Alt