Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Club Adana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanlış anlaşılacak bir durum yok görkem.. nickinin altında güneydogu anadolu sorumlusu yazıyor akdeniz deil bunu ben bilemem veya tahmin edemem ;) ayrıca organizasyon için elbette yetkili kişiler olacaktır ama inancın olsun adanada hiç kimse benim kadar seat sahibi tanımıyordur.. şu fotolarda gördügün araçların hiçbirisi rica minnet üzerine biri tarafından cagırılmış adamlar deil.. hepsiyle her akşam ama bak ciddi anlamda her akşam haftanın 7 günü oturup en azından 2 tane çay içerim.. hepsi kardeşim gibidir yani.. daha gelmeyen 6-7 tane cigerli araçta var diyorum ya.. şehir dışında oldukları için gelmediler onlar da ;)

her zaman beklerim ne zaman istersen görüşürüz ;)

ben her zaman diyorum araba alacaksan Adanadan alacaksın buu kasa araçları İstanbulda bile yoktur böyle :) Maşallahınız var aAllah hepinizi kazasız belasız sürüşler versin. Sitemize üyelermi bu arkadaşlar ve sticker durumu nedir? :D

??? :)

evet dou arkadasları sıtemıze de beklıyoruz,adananın cıgerlılerını sıtemızdede gormek ısterız:)

01 GE 949 sizden mi dou? az önce karşılaştık durdurup tanışacaktım ama yana yana gidiyordu:)

Maşallah güzel araçlar, insanın memleketi gibisi yok.

gri toledo dimi ? replika advan jantlı :D o da bizden evet ama organizasyona katılamadı :)

evet gri toledo advan jant jantlar gold sanırım antep üninin karşısındaki petrolden beraber çıktık ben arkadaşın arabasındaydım ben kullanıyor olsam durduracaktım:)

bitanede bej toledo var oda advan jantlı sanırım fiber cupra tamponlu karbon kaputlu Davut diye bir arkadaş onunlada dün sanko otopark girişinde karşılaştık scw kartı verdim tanıştık. onu tanıyormusun?

evet gri toledo advan jant jantlar gold sanırım antep üninin karşısındaki petrolden beraber çıktık ben arkadaşın arabasındaydım ben kullanıyor olsam durduracaktım:)

bitanede bej toledo var oda advan jantlı sanırım fiber cupra tamponlu karbon kaputlu Davut diye bir arkadaş onunlada dün sanko otopark girişinde karşılaştık scw kartı verdim tanıştık. onu tanıyormusun?

Gri toledonun sahibi yakın bir arkadasım.. Bej olan aracı da biliyorum fakat tanışmadık sahibiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt