Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Club Adana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canı gönülden tebrk ediyorum çok güzel kareler birliğiniz daim olsun MAAŞALLAH

Adana veya Akdeniz sorumluluğumu talep ediyorum :p

Haber verseydin diyen arkadaslar sitenin sohbet topici altında Adana seat buluşması diye bir başlık var zaten.. Görkem konuyu kilitledi ama konu orda duruyor 1 haftadır ;)

demekki konuşulmamış ve bu yüzden konu açılmamış gibi görünüyor. Arada iletişim kopukluğu olmuş

Neyse belki yetki alırız o zaman acarız gönül rahatlığıyla konumuzu ;)

doğukan konu organizasyonları yöneticiler düzenliyor özeldende seninle görüştük sen bu bir organizasyon değil dedin o yüzden bir sıkıntı yoktur heralde? biz toplanacağız resimleri paylaşacağız dedin. bu gibi konularda hiç yetkiye ihtiyacın yok toplanıp resimleri ekleyebilirsin bizde bu konuda oldugu oldugu gibi teşekkürlerimizi herzaman iletiriz. emeğine sağlık diyede yazdım zaten.
Ama bir organizasyon yapılacaksa Akdeniz bölgesinde de yetkili benim... o yüzden izin değil daha öncede dediğim gibi yanlış anlama birlikte organize olunur sen yanlış anlamışsın sanırım durumu... bu bizde hep böyle oldu böyle olur yöneticilerle yürür bu iş.... herzaman organizasyona açığız Adanada zamanında en büyük organizasyonları biz yaptık bundan sonrada olması için ne gerekiyorsa yaparız yanlış anlaşılma olmasın...
hafta sonu kısmetse oradayım görüşürüz

Hey maşallah neler yapmışsınız böyle emeğinize sağlık.
İstanbul boş durmak olmaz Adana şov yapmış biz anca izleriz:D

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt