Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cd calar

zfrafy03

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
2005 1.4 tdi s rider sahibiyim arabanın teybinde cd6 diye bi tuş var ama arabamda cd changer yok( eğer çok gizli biyerde değilse ) bilgisi olan varmi

Foto büyük olduğu için yükleme yapamadım teybin markasi alana cd calar bu teyplere aux nasıl bağlayabilirim 1 adet kablo 150 tl bu ne abi daha ucuz yollu bi işlem yokmu

Arkadaşlar merhaba
2005 1.4 tdi s rider sahibiyim arabanın teybinde cd6 diye bi tuş var ama arabamda cd changer yok( eğer çok gizli biyerde değilse ) bilgisi olan varmi

Eğer önceki sahibinden aldıysanız teyp değiştirme ihtimali var mı acaba ?

benim aracta orjinal teyibi duruyodu birde sonradan takılan sony teyip vardı orjinal kod istiyodu kullanım kulavuzundaki kod olmadı çıkardım hiç öyle bir tuş varmı diye bakmadım

Yav arkadaş yok böyle bi şans 4 tane usta gezdim hepsinin dediği şey aynı orj8nal teybin bağlantı şeması olmadığı için yapamıyorlar elinde şema olan varmıdır arkadaşlar

AUX YOKSA ARAÇDA ÖNCE AUX U AKTİF ETMEK GEREKİR GERİ KOLAY 05428006584 İST BAHÇELİEVLER YARDIMCI OLABİLİRİM İSTERSENİZ

Geri
Üst Alt