Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat bu sefer indirim yaptı.

copalar neden ucuzlamış satılmıyor demek ki:) geçende 1.2 tdı copa kullandım arabanın yürümesi için iman gücüne ihtiyaç duyuluyor:)

evet hatta benim arabanın bagajına 2 eleman attım arabayıda yokuş aşağı bırakıyorum biraz yokuş biraz da itmeyle anca kalkıyor, yavaşladıkça bagajı açıp ayakları ile iterek ek güç sağlıyorlar. bugün gazetede okudum artık yokuş yukarı rampalara 1.4'den düşük hacme sahip araç çıkamaz levhaları yerlerştirilecekmiş. lpgli araçlar gibi 1.2 tdi araçlarında ön camlarında bildirim işaretleride zorunlu olacakmış. :hosgeldin:

ben st kasalarda en azından dizellerde pek bir fark göremedim

çok şükür bu sefer bizim sipariş bu sefer zam yemedi ancak bi dahakine ben de kesin bi zamn yicem. Bu hızla zam yapmaya devam ederlerse satışlar baya düşecek. Devlette bunu istiyor zaten ithal araç satışını engellemeye çalışıyor. Cari açık çok fazla. Bankaların kredi vermesini zorlaştırdı bankalar da faiz artışoına gidecekler. Ben gelmemiş aracım için 2 ay önce ödemeye başlamayı göze alarak tüketici kredimi şimdiden kullandım, faizler kesin artacak ve hattaşimdi almasaydım 2 ay sonra krediyi onaylamayabilirlerdi de. Araç alacak arkadaşların dikkatine

Leon da sanki zamlanmış gibi tam net bilmiyorum ama gidiyo bakalım başını almış araçlar.Talep arttıkça zamlanıyo kimse almasamı napsa :)

Yeri gelmişken, cari açık fazla diyenler var, ancak gayri safi miili hasılaya oranı nedir buna bakmalı. 50 yanak lastik nasıldır diye sorar gibi, 50 bir orandır, tabanı 195 olursa incedir, 255 olursa kalındır misali.... Otomobilde ötv oran artışı olabilir diye konuşuluoyr, bu gerçekleşirse, reklamlarda: Buyrun kampanya, ötv bizden e hazırlanıyor da olabilirler.

Geri
Üst Alt