Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat aygüv den aldığm seat exeo 2011 model aracım 8,500 km de arıza yaptı ilgilenen

halil facebooktan çağırdık seni sende çok hızlı çıktın :)üyelerimiz bölümünden 1 tanıtırmısın kendini

Geçmiş olsun seatların kronik bir servis sorunu olduğunu düşünmeye başladım artık hem tak garanti bozulmaz sıkıntı çıkıncada garanti dışı söylenecek söz yok. lpgyi taktırdığınız yerle konuştunuz mu onlar bişey öneriyorlar mı?

bugün doğuş oto ya sabah a kadar uykusuz halde takribi 100 km. yol kat ederek gittim :D garanti müdürü arif bey ve müşteri hiz. kalitesinden sorumlu bayan arkadaşla görüştük bayram sonrasına seat aygüv e gün verdilecek bakıcaz felan işte iş askıda sizin anlıycanız bakalm mevlam neylerse güzel eyler ama şunu ayrıca söylemek istiyorum doğuş oto ya gidince gerçekten çok iyi karşıladılar ben bu kadar pürüzsüz ve profesyonal bir karşılama beklemiyordum şaşırdım açıkcası saolsunlar çok iyi ilgilendiler bakalım bu belli bir süreç bekliycez görücez !!

seat aygüvle ilgili bir bilgilendirme yazısı bende yazıcam.Sana su kadar soyleyeyım senın buraya actıgın konu ıle Ayguvun sahıbı Demırhan beyın tarıf ettıgı gruba dahıl oldun.Cebinde beş parası olmayan çapulcular.....Demirhan beyle yaklaşık 45 dakikalık bır tartışmamız oldu ıyı yolda olmadıklarını soyledım dedıgımde de haklı cıkıyorum.

Özellikle o top sakallı servıs muduru kendısını yüksek tekniker olarak tanıtıyor.Bu adamı kendı halıne bırakacaksın .....

Geçmiş olsun kardeş... İnşallah bir çözüm yolu bulunur...
Ben fiyatı merak ettim, arızanın sebebi neymiş ve bu arızayı gidermek için ne kadar istediler?

arkadaşlar seat aygüv den 2011 model seat exeo aldım aracı almadan önce gaz takabileceğim hususunda anlaşma yaptım fakat herhangi bir yazılı kağıt almadım aracım 8350 km de motor arıza yaptı seat aygüvde aracım 2 gün kaldı motorun üst kapağı söküldü rektifiyeci çağrıldı hesapta onların demesi!!! motorda arıza olduğunu kendileride kabul etti fakat araba ya gaz taktırdığım için motor u garanti kapsamında yapamayacaklarını söyledi bende doğuş a şikayet ettim doğuş da onlardan yana taraf aldı

kısacası benim arabam benzinli olduğu halde dizel gibi çalışmaya başladı yakıt tüketimimde arttı bu ses olayı gaz takılmadan önce de vardı fakat aygüv geçmiş şikayetlerimde kayıt açmadığı için bir şey yapamadık bana mahkemeyi adres gösterdiler size önerim seat aygüv den araç alırken bir daha düşünün sizede kazık atılmasın ben zarar gördüm siz görmeyin aygüv de çalışanlar usta diye geçinen yeni çıraklıktan çıkmış acemi ler 800-1000 tl maaş la çalışıyorlar servis de almar ı öneririm bilginize!!!

Söylemler ile yola çıkılmamalıdır. Sonradan yapılan her türlü ilave, ilgili aksamın garantisini bitirir. Umarım sizi memnun edecek bir sonuca kavuşursunuz. Bu arada arıza tam olarak hangi parçada imiş?

Kesinlikle haklisin ama bi ufak hatan oldu sanki keske yazili sekilde kagit alsaydin lpg garantiyi bozmayacak diye

Veremezler, eşyanın tabiatına aykırı, mesela Hyundai, bir firma ile anlaştı, özel bir kampanya ile lpg leri takıyor, bu ayrı bir konu.

Geri
Üst Alt