Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Audi Q3 Üretecek

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Haberin detayları aşağıdaki linkte yeralmakta, ben güzel bilgilerde içeren önemli bir kısmını çevirdim sizler için :)
http://media.seat.com/en/seat-news/...ratar-a-700-trabajadores-para-el-audi-q3.html

----------------------------------
SEAT Audi Q3 için 700 kişiyi işe alacak

- 1200 kişi eğitilecek
- İlkbahardan başlayarak personel sayısı artacak
- Proje SEAT'ta 1500 iş imkanı sağlayacak

SEAT ve Catalan hükümetinin İş departmanı, yeni Audi Q3 ün Martorell de üretilmesi amacıyla personel eğitimi için anlaşma yaptı. Anlaşma şu an işsiz olan 1200 kişinin eğitimini ve en az 700 işçinin de işe alımı düşünülmekte. Bu sayı ilkbahardan itibaren artacak.

Eğitimler 2 aylık teorik ve pratik olacak, ve toplamda 176 saatlik bölümü özel olarak Audi Q3 üretimine ayrılacak.

SEAT, full kapasitede araç tasarım, geliştirme, üretim ve pazarlamayı yapan sektöründeki İspanya'da ki tek şirkettir. VW grubunun üyesi olup, merkezi Martorell (Barselona) dadır. Üretiminin %75i ni 72 ülkeye ihraç etmekte. İspanya'da pazar lideri olup, 2010 da 339.500 araç satışıyla toplamda 5milyar euro luk hacme ulaşmıştır.

SEAT, Barcelona - Zona Franca, El Prat de LLobregat ve Martorell deki 3 üretim tesisinde Ibiza, Leon ve diğer modelleri üretmekte olup 13 bin kişiyi istihdam etmektedir. Dördüncü bir üretim merkezi, VW tesisi Portekiz'de Palmela da Alhambrayı üretmekte.

SEAT ayrıca 'Üstünlük Merkezi' veya 'Bilgi Hub'ı adında 900 bilimadamı ve mühendisin çalıştığı araştırma geliştirme merkezine sahiptir.

bu acaba Seat'ın geleceği sağlamlaştı mı yoksa tam tersi mi.. :)

bi taraftan seatın kapatılma haberlerı bı taraftan bu haberler insanların akılları karışmaması imkansız.

Seat ın kapanması gibi bir durum olmaz diye düşünüyorum 2 el piyasasında cordobalar peynir ekmek gibi 0 ıda 1.6 TDİ ile suan rabette yumurtlayan tavuk kesilmez derler

bi ton haber çıktı serkan abi sinirlenme :D

ulen yeni kasasına binmeden kapatanı vururum.........!

Seat isminni nereden geldiğini araştırınca, İspanyol futbol milli takımını kapatmaya benzer :)

Geri
Üst Alt