Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ateca görsel destekli park sensörü

Nerede taktirdiniz ? Leon icin uygulanabilir mi acaba ? Geri gorus kamerasi ve park sensoru arac uzerinde orjinal olarak mevcut.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Nerede taktirdiniz ? Leon icin uygulanabilir mi acaba ? Geri gorus kamerasi ve park sensoru arac uzerinde orjinal olarak mevcut.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld
Merhaba reklam olmasın diye burda yazmadım yaptırdığım yeri leona da uygulanıyor eğer yönetim sıkıntı çıkarmıyacaksa yaptırdığım yeri burdan paylaşırım

Merhaba reklam olmasın diye burda yazmadım yaptırdığım yeri leona da uygulanıyor eğer yönetim sıkıntı çıkarmıyacaksa yaptırdığım yeri burdan paylaşırım
Kısaca nasıl bir işlem yapıldığı, çok delme sökme işlemi oldu mu gibi kısa bilgi paylasirsaniz sevinirim.Cok teşekkürler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kısaca nasıl bir işlem yapıldığı, çok delme sökme işlemi oldu mu gibi kısa bilgi paylasirsaniz sevinirim.Cok teşekkürler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
merhabalar sadece rahat montaj yapılması için tampon söküldü ve hiç bir delme işlemi yapılmadan sensörler takıldı,
sadece park sensörü açma kapama için tuş takımı na extra kablo çekilip 4 lü olan pin 10 lu ile değişiyor ve tesisat çekiliyor park sensörü beynindn sensörlere

Hayırlı olsun çok güzel olmuş benim de yapılacak işlemler arasında bulunuyor

Reklam olmaz iyi ustaları paylaşmak bizleri daha ileriye taşır Maltepe ender elektronik te işlem yapıldı sanırım
Diğer işlemlerinizi de bekliyoruz başlayınca durulmuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Hayırlı olsun çok güzel olmuş benim de yapılacak işlemler arasında bulunuyor

Reklam olmaz iyi ustaları paylaşmak bizleri daha ileriye taşır Maltepe ender elektronik te işlem yapıldı sanırım
Diğer işlemlerinizi de bekliyoruz başlayınca durulmuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Aynen öyle ender elektronikte takıldı
Şimdi sırada mib 2 var kısmetse

Geri
Üst Alt