Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ateca fiyatı belli oldu!!!

dadaş34

Administrator
Teknik detayları yavaş yavaş belli olan Seat’ın ilk SUV’u Ateca’nın yalnızca 200 adet üretilecek “First Edition” versiyonunun fiyatı belli oldu. İngiltere fiyatı açıklanan aracın her ikisi de 115 beygir güç üreten 1.0 TSI ve 1.6 TDI motor seçenekleri ve farklı donanım seviyeleri bulunacak.

1.0 TSI First Edition model 21 bin 995 pounddan alıcı bulacakken, 1.6 TDI turbodizel motora sahip Ateca’nın etiket fiyatı 24 bin 305 pound olacak.

Başlangıç donanımı SE olarak adlandırılan Ateca’da 18 inçlik jantlar, 8 inçlik dokunmatik ekran, anahtarsız giriş, sanal pedallı elektrikli bagaj kapağı, geri görüş kamerası ve arka park sensörü, siyah tavan rayları ve renkli arka camlar standart olarak yer alacak.
yani paund un tl karsılıgı yaklasık 100.000 tl
3f462301ebdd61bd30ef7c98488d242a.jpg

100.000 tl mi.... :( bütün hayallerim yıkıldı. Okumuştum bir yerlerde lansman fiyatı 70.000 den başlar diyorlardı . Ben en iyisi test sürüşünü iptal edeyim :)

Türkiyede 1.0 araca 100bin verilmez
Bence bu araca 1.6 ve 1.8 4x4 olmalı ondan sonra suv satış pazarına girsin

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

100 bin liram olsa takla atardım :) şaka bi yana bu tipe bu para cok............gene alan alır...hyundai elantra sordum full 12 bin dolar tiran da oturum alınca alıyom bitane leon cupra :)

Türkiyede 100.000 tl vergisiz fiyatıdır bunun + % 18 kdv + %45 ötv üzerine eklenecektir.

Geri
Üst Alt