Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Aşkım Onla başladı.

Konu, 'Fotoğraf' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Seat Aşkım Onunla Başladı.

2009 sonlarında alıp 2010 model geçen aracımız vardı şuanki aracımızla aynı Leon 1.4 TSI Style'ydi. Memnunduk aracımızdan ama babam arkadaşının arabayı defalarca telefonla arayıp istediği için sattık. Çok seviyordum arabamızı ama dediğim gibi babamın arkadaşı çok istedi verdik bundan sonra zaten bir golf almıştık araba hatalı cıktı sonra arabayı yenilenmesini istedik golfü tekrar aldık . sonra babam golften birkere soğumuştu 8.000 9.000 km ye kadar kullandı aldığı fiyattan 1 2 milyar düşükten verdi arabayı kaarlı cıktık 8 9 ay kullandık 1 2 milyar zarar ettik hiç birşeydi bizim için sonra şuanki aracımı biliyorsunuz bu var elimizde. Ve sizlerle ilk Seatımızı paylaşmak istiyorum.

iPod resimler 003.jpg iPod resimler 004.jpg iPod resimler 005.jpg iPod resimler 009.jpg iPod resimler 017.jpg

Çöllü ve #ismail bunu beğendi.
  2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    iPod resimler 018.jpg iPod resimler 047.jpg ​

#ismail ve arthur bunu beğendi.
  3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    leon-1.jpg

benim de seat leon aşkım 2004 yılında aldığım ve 5 sene gönül rahatlığı ile bindiğim aracla başladı (1.6 signo) , sonra tekrar leon aldık (1.6 stylance), bu seferde ilk makyajlı kasayı. 3 senede ona bindim...ama yeni leon güzel olmayınca başak bir yola girdik.

leon-2.jpg

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    maşallah. arka plaka ampulünün teki yanmıyor

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    valla farketmemısım bile ama yoktu öyle bir sıkıntısı onun. :) Elimdeki kamera dandikti o arabanın tamponunda sürtük var abi foto çekiyorum fotoda arabadaki sürtük belli olmuyordu. puhaha

Sayfayı Paylaş