Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat araçlara tekrar zam..

satasım var zaten arabayı bu zamlar gaza getiriyor :( babam gelmıyor bı turlu dıyorum 3.20d alalım

e güzel yeni leonu alırken satışda işimize yaricak :)

Olur mu öyle şey, anlaşma günki rakam esastır, 5 ay gelmesse ne olacak? Stoğunda, müşterisi için araba tutamayandan almazdım, almadım da.
malesef öyle değil. aracın teslim edileceği günkü fiyatı ne ise o fiyattan satın alınıyormuş:( 2 hafta daha sabretselerdi olmazmıydı sanki.

Cogu bayi araba fiyatının o anki bedelinin tamamını bile verseniz kabul etmiyor ne yazık ki:( kaldı ki 2-3 ay sonra gelecek arabada geldigi anki fiyat ne ise o uygulanıyor..

Sırf bu yüzden bir kere polo bir kerede golf almaktan vazgeçtim:(

Olur mu öyle şey, anlaşma günki rakam esastır, 5 ay gelmesse ne olacak? Stoğunda, müşterisi için araba tutamayandan almazdım, almadım da.

malesef öyle.özellike söylediler sonradan bir sorun olmasın diye.çünkü aracım için 8 hafta bekliyeceğimi ve geldiği günkü fiyatı ne ise onun üzerinde işlem yapılacağını söylediler.Kaldıki özel üretim olarak yapılan araçlarda özellikle hep aynı şey ugulanıyor.Ben aracı yarış frenleri kış paketi cam tavan ve dakota kırmızısı olarak siparişini verdim bu yüden bekliyorum.3Haziranda üretim bandına giricek kısmetse Hazirann 2 haftası teslim alıcam.

sipariş verildiği günki fiyat değil ,geldiği zaman geçerli olan fiyat üzerinden satılıyor..bütün sipariş araçlarda bu böyledir

sipariş verildiği günki fiyat değil ,geldiği zaman geçerli olan fiyat üzerinden satılıyor..bütün sipariş araçlarda bu böyledir

tabi bunun yanında aldığı günkü fiyatı beğenmeyen müşteri verdiği kaporayı geri alıp aracı almaktan vazgeçebiliyor :)

Geri
Üst Alt