Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat arabayı gerı çagırdı

1. Bi kere 1.2 TSI lardaki O Turbo Pulu Olayı yeni bişey değil.. O yaklaşık 1.5-2 senedir gündemde olan bi şey ve istek üzerine her serviste İbiza, Leon diye bi Ayrım yapmadan değiştiriolar ve gitmezseniz sizi çağırmıyorlar..

2.Bir diğeri Kaput kolu olayı ise sadece İbizaları çağırdıklarını biliyorum...

3.Dsg ise zaten muamma Yeni bir güncelleme var galiba hazır ele geçirmişken onuda yüklüolar sanırım..

4.Ama esas çağırılma sebebi Kaput açılma meselesi..

Peki o olay sadece İbizalarda ise Leon Sahibi Mehmet 'İğci' aynı mektupla niye çağırdılar.. :confused:

Beni leon icin cagirmadilar annemin 1.2 ibizasi icin cagirdilar

Mektup geldi, bizim cuprayı da çağırdılar, kaput kolu içinmiş.
Diğer İbiza sportourer için çağırmadılar.
Randevu aldık bayramdan sonra gideceğiz.
Hayırlısı bakalım..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Mektup geldi, bizim cuprayı da çağırdılar, kaput kolu içinmiş.
Diğer İbiza sportourer için çağırmadılar.
Randevu aldık bayramdan sonra gideceğiz.
Hayırlısı bakalım..

beni İbiza sportourer için çağırdılar kaput kolu içinmiş ( sürüş güvenliği felan diye mektup geldi ) telaşlı gitttik ama sorun buymuş.....

benim arabada bugün girdi kaput kilidinde değişiklik ve a sutünu izolasyonu yapılmış

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

benim arabada bugün girdi kaput kilidinde değişiklik ve a sutünu izolasyonu yapılmış

Geri
Üst Alt