Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat arabayı gerı çagırdı

songukhu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2011 ibiza sc 1.2 tsi dsg sı olan bır arkadasıma bugun bır mektup geldı ve seat arabayı gerı cagırdıgını servıste ıslemlerden gececegını bunun dıkkate alınması gerektıgını 2-3 saat surebılır gıbı seyler yazmıs.Bir bilgisi olan varmıdır araba daha 8000 li kmlerde

Hiç şaşırmadım 1.2 lerde duyduğumuz dsg ile ilgili onca sıkıntıdan sonra...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Hiç şaşırmadım 1.2 lerde duyduğumuz dsg ile ilgili onca sıkıntıdan sonra...

dsg ile ilgili bir sıkıntı değil anladıgımız kadarıyla guvenlıgınız ıcın dıolar sonucta yazılım cıksa arar solerlerdı guncelleme var falan wr fılan war dıye.kaldıkı dsg ile ilgili kronik wag grubu şikayeti henüz yook.

Bende yazmayi unuttum bize de geldi mektup.mektup sirkete gelmis ben gormedim ama gectigimiz carsamba randevu aldik servise gonderdik.yeni yazilim gelmis onu guncellemisler ancak dsg nin yazilimi mi yoksa aracin yazilimi mi bilmiyorum ama guncellediler.bir guvenlik sorunu yoktu.baslik biraz yanlis olmus bence.geri cagirma olaylari aracta sorun varsa duzeltmeye cagirirlar.bu sadece bir guncelleme.

dsg ile ilgili bir sıkıntı değil anladıgımız kadarıyla guvenlıgınız ıcın dıolar sonucta yazılım cıksa arar solerlerdı guncelleme var falan wr fılan war dıye.kaldıkı dsg ile ilgili kronik wag grubu şikayeti henüz yook.

Oda şaşırtıcı şünkü bi ara zibil gibi dsg sorunu okuyorduk forumda:confused: Neymiş peki sıkıntı neden çağırmışlar ?

Oda şaşırtıcı şünkü bi ara zibil gibi dsg sorunu okuyorduk forumda:confused: Neymiş peki sıkıntı neden çağırmışlar ?

1.2 tsi motorlarda turboya metal bi parça takıyolardı onun için olabilir

Arkadaşlar 2011 ibiza sc 1.2 tsi dsg sı olan bır arkadasıma bugun bır mektup geldı ve seat arabayı gerı cagırdıgını servıste ıslemlerden gececegını bunun dıkkate alınması gerektıgını 2-3 saat surebılır gıbı seyler yazmıs.Bir bilgisi olan varmıdır araba daha 8000 li kmlerde

biyerde gördümde kaynak veremicem almanyada biri yolda giderken kaputu açılmış... bazı araçlarda kaput kolu takılı kalabiliyormuş yani kaput aslında kapanmayabiliyormuş bunun için çağırmışlardır. turbo için çağırılan gitmedim ancak turboyuda yaparlar

Valla kagıtta sızın guvenlıgınız ıcın gelmenız gereklı kesın okuyun falan yazıyomus bende gormedım ama arkadasım aldıgı gıbı benı aradı bende bır sorım dedım.dsg guncellemesı olsa sıkayet yoksa sayet bakımda atarlar dıye sanıyorum ozellıkle onun ıcın cagarmazlar bakımda guncel yazılımları kontrol edıyolar.şayet dsg ıcınce vay bee derım.bakalm hayırlısı olsun ogrenınce bılgılendırıcem.

Bekliyoruz (merak ettim)

Bekliyoruz (merak ettim)

biyerde gördümde kaynak veremicem almanyada biri yolda giderken kaputu açılmış... bazı araçlarda kaput kolu takılı kalabiliyormuş yani kaput aslında kapanmayabiliyormuş bunun için çağırmışlardır. turbo için çağırılan gitmedim ancak turboyuda yaparlar
bende clio vardı bir zamanlar otobanda 120 ile giderken kaput açılmıştı araba paramparça olmuştu çok kötü bir durum kaput kolunun takılı kalması

Geri
Üst Alt