Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat anahtarlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginerdi

Kayıtlı Üye
lütfen yönetimle irtibata geçiniz

Ekli dosyalar

• gn80q.jpg
    gn80q.jpg
    38.2 KB · Görüntüleme: 35
şu an elimizde mevcut olan anahtarlıklardanda yapıyomusun ve istedigimiz şeyi (yani isim felan )yazabiliyormusun

engin kardeş ben aracımın arkadan görünümü için talepte bulunmuştum çalışmasını yapıp göndereceğim dedin ama hala bekliyorum....:rolleyes:

elinizde mevcut olan anahtarlik resmini görebilrimiyim. isim , plaka da yapiyorum.

Ekli dosyalar

• 738296_10200264582168103_1013693613_o.jpg
    738296_10200264582168103_1013693613_o.jpg
    85.5 KB · Görüntüleme: 59
çalişmalar yaptim o zamanlar ama aksilikler nedeniyle bi süre ara vermiştim özel anahtarlik işlerine şimdi yeni makine teşkilatimla daha iyi ve kaliteli ürünler ile devam edicem. bana aracinizin orjinal boyut resmini tekrar mail atarsaniz kisa zamanda tasarim yapip dönüş yapabilirim.

şu standart olan lar varya arabayla birlikte verilen onlar ama buda hoşuma gitti siz bi katolok yapsanız güzel olur

mrb engin çalışmaların için kutlarım güzel parçalar çıkıyor ama maalesef burası satış sitesi değil üye olduğuu ilk günden ürün satmaya başladığınız için konuyu kapatıyorum eğer ürün satışı yapacaksanız yönetimden izin almanız gerekmektedir,,,, anlayışınız için şimdiden teşekkürler,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt