Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat anahtar kılıfı

Konu, 'Satıyorum' kısmında cgty18 tarafından paylaşıldı.

1. cgty18

cgty18 SCW Üyesi

107
    22
    18
    ..

Bunu beğendi. murto1 bunu beğendi.
  2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    çok güzel bir aksesuarmış bende almak isterim sarı rengi özellikle ama nasıl alacağız kapıda ödemeli seçeneğiniz varmı_?

3. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Guzelmis gercekten..

4. tolga.gokdemir

tolga.gokdemir SCW Üyesi

158
    27
    28
    Pm attım ilgilenirseniz sevinirim..

Edit: Pm attım sanıyordum ama bi sorun var gönderemiyorum. Burdan sormak durumundayım mecburen. Mavisine talibim kılıfların alıcı çıkmadıysa görüşelim lütfen.

5. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Ben de beyaz istiyorum.. Mobilden giriyorum su andan tElefonunuzu PM atarsAniz sevinirim...

6. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    bende mavi veya sarı dan istiyorum fakat kredi kartı kullanmıyorum kapıdan odeme varmı? ayrıca çağ ünide okuyorum ben yolum adanaya dusebilir veya adanadan arkadasım elden sizden alabilir size en uygunu hangisi ise bana bildirmenizi isterim ii geceler

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    üyelerimize kaç lira bu kılıflar ?yoldan geçen adamda o sitede ilanı görüyor aynı fiyatamı alacak üyelerimiz bu kılıfları

Diesel Power ve 24 bunu beğendi.
  8. cgty18

cgty18 SCW Üyesi

107
    22
    18
    seat

yekta bey cok haklisiniz, eger toplu alim olcaksa,istenilen renk ve sayida siparis verebilirim, en az 10adet olcaksa 19ytl den ,7-8 gunde getirtebilirim,

ama onundisinda, zaten siparis vermistim,haftaya elimde olcak olan adeti soyledim, onunicinde havale gececeklere 22ytl,yada direk siteden get olarak alabilirler diyorum..

kpss sinavim var ve bu kilif tarzi islere yaza kadar ara vercem,sadece pedal setleri getirtcem..

ama dedigim gibi bana tek bir adres ve en az 10 adet kilif olcak sekilde verirseniz, 19ytl den getirtirim,

onu disinda tek tek herkese kargolamak,falan gercekten zaman alan br is,herkesten anlayis bekliyorum..

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    scw özel fiyat çalışmanı yap güzel kardeşim liste oluşturun listeye göre siparişini geç 1 gündede kargo yap olsun bitsin :eek:key:

kamilaltun ve 24 bunu beğendi.
  10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    he bu arada mesele 3 lira 5 lira meselesi değil anlayışına teşekkürler

scw üyelerinin her zaman farkı olmalı

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş