Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Altea XL Alacağım, Bakar mısınız?

akasay

Kayıtlı Üye
Abs lambasının yanma sebebi önemli. Hayati bir fonksiyon neticede. Söndürmek basit ama nasıl söndürüleceği önemli. Problemi çözüp söndürülür ise sorun yok. Ama sadece lambayı söndürürler ise ve orun devam ederse sıkıntı yaratır. Siz servise götürüp bilgisayara bağlatın. Abs lambasının yandığını da söyleyin. Ona göre eksper yapsınlar derim. İçinize sinerse alırsınız.

Aracı teslim etmeden önce yıkama yapılmış ve sonra ışık sönmemiş. Hyundai yetkili servisi olan noyaner plazadan alacağım adanadan. Kendim konyadayim. Kapora bedeli ödedim araca ama böyle bir sorun meydana geldi. Kendileri aracın arkasında olduklarini ve sorun giderilmeden teslim etmeyeceklerini, dilersem araçtan vazgeçebileceğimi
Söylediler. Peki bir başka soru olarak model, km ve donanım olarak nasıl bir araç bu sorunu dışında? Altea yı geniş aile aracı olması nedeniyle tercih ediyoruz?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracı teslim etmeden önce yıkama yapılmış ve sonra ışık sönmemiş. Hyundai yetkili servisi olan noyaner plazadan alacağım adanadan. Kendim konyadayim. Kapora bedeli ödedim araca ama böyle bir sorun meydana geldi. Kendileri aracın arkasında olduklarini ve sorun giderilmeden teslim etmeyeceklerini, dilersem araçtan vazgeçebileceğimi
Söylediler. Peki bir başka soru olarak model, km ve donanım olarak nasıl bir araç bu sorunu dışında? Altea yı geniş aile aracı olması nedeniyle tercih ediyoruz?

Her ne kadar noyenerden de alınsa Seat araçların yetkili servisi Adanada Hasan Kavidir.Ben olsam önce Hasan Kaviye aracı götürüp pc ye bağlayıp bütün geçmişi ne bakardım. Kaydı vs.tüm herşeyi çıkacaktır.Bazi hatalar sonuçta tramere ekletmeyip dışarda yapılıyor ancak yetkili serviste herşeyine aracın ulaşabilirsin..Arkadaşın dediği gibi abs önemli sonuçta güvenlik için..

Cevaplar için herkese teşekkürler. Araçtan vazgeçtik 2011 model Altea Aldık.

Geri
Üst Alt