Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat altea bakım ücreti ve teker bilyası

pdr42

Kayıtlı Üye
Geçen hafta Konya Seat servisine gittim.Aracın periyodik bakımında kampanya oldugunu 15o liraya yaptıklarını söylediler. Bu fiyat sizce uygun mu. Bir diger konu seat altea teker bilyası ne kadardır. daha önce degistiren oldu mu acaba

Fiyat olarak uygun bence. Sanayide o fiyatları veriyorlar çünkü. En azından yetkili serviste yaptırmış olursun.
Ben bilyayı geçen sene 45 liraya almıştım ama işçilik ile 90'ı buluyor.

45-50 tl civarı bi fiyatı olması lazım geçen sene değiştirmiştim. Leon la aynıdır sanırım bilya

bizim araçlarda teker bilyası porya ile birlikte yani ayrılmıyor... bu yüzden fiyatı biraz yüksek... 110-120 tl civarında... tabii piyasada... yetkili servis ücretine herşey dahilse kaldıki sanmıyorum çok iyi fiyat kaçırma... ama bilya olayı dediğim gibi servis çok daha fazlasını isteyecektir...

yetkılı servıste trıger+devırdaım pompası+v kayısı+antıfırız+havalandırma motorunun temızlenıp yaglanması+polen fılıtresı + garantısı = 438 tl tutdu sanayıye gıderken dusunun derım..... sanayıde 1 hafta garantı var :D

Geri
Üst Alt