Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat altea 2004 1,6 reference yedek parca temini

pdr42

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın ön düzeninde degismesi gerekn parcalar var bunların cıkmasını nereden bulabilirim. birde cıkma ararken oem numarası istiyorlar bu camdaki sase numarası mı acaba ..bu arada alteanın 1.6 motor su vw nın klasik 1,6 sı ile birebir aynımı yani onuın parcaları alteaya uyar mı.
asagıdaki parcaları nasıl nereden temin edebilirim birde sıfır fiyatlarını netten öğrenebilecegim bir yer var mı?
z rot
akis sol sag
salıncak sol sag
on tampon
tasıyıcı sol sag
tabla sol sag
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

ön düzenin çıkmasını bulacağını sanmam bulsanda tavsiye etmem..kendi çıkardığın parçaları tekrar kendi aracına kulladığını düşün

peki sıfır fiyatlarını nereden alabilirim nereden ogrenebilirim acaba . yada yan sanayi ürünleri nereden bulabilirim

ön takımda masraftan kaçma daha iyi olur bence yan sanayii falan üzmesin sonra

arkadaşlar on düzeni hep yenisi ile degistirdim ama ne kadar cok pahalıymıs yahu seatın parcaları birtane abs okuyucusu 90 lira . yan sanayisi vardı onu almadım orjinal olsun ne olur ne olmaz diye ama cok fazla yahu salıncakların cifti 180 lira . neyse sukur bitirdim aracı arac fotolarını da en kısa surede yıuklerim insallah

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
ön takım - fen - lastik bence en önemli aksamlar kaçılmaz masrafından hayırlısı olsun güle güle kazasız kullan

aracının resimlerini bekliyoruz

Geri
Üst Alt