Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat altea 2004 1,6 reference yedek parca temini

Konu, 'Altea' kısmında pdr42 tarafından paylaşıldı.

1. pdr42

pdr42 SCW Üyesi

44
    4
    8
    arkadaşlar aracımın ön düzeninde degismesi gerekn parcalar var bunların cıkmasını nereden bulabilirim. birde cıkma ararken oem numarası istiyorlar bu camdaki sase numarası mı acaba ..bu arada alteanın 1.6 motor su vw nın klasik 1,6 sı ile birebir aynımı yani onuın parcaları alteaya uyar mı.
    asagıdaki parcaları nasıl nereden temin edebilirim birde sıfır fiyatlarını netten öğrenebilecegim bir yer var mı?
    z rot
    akis sol sag
    salıncak sol sag
    on tampon
    tasıyıcı sol sag
    tabla sol sag
    bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    ön düzenin çıkmasını bulacağını sanmam bulsanda tavsiye etmem..kendi çıkardığın parçaları tekrar kendi aracına kulladığını düşün

3. pdr42

pdr42 SCW Üyesi

44
    4
    8
    peki sıfır fiyatlarını nereden alabilirim nereden ogrenebilirim acaba . yada yan sanayi ürünleri nereden bulabilirim

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ön takımda masraftan kaçma daha iyi olur bence yan sanayii falan üzmesin sonra

5. pdr42

pdr42 SCW Üyesi

44
    4
    8
    arkadaşlar on düzeni hep yenisi ile degistirdim ama ne kadar cok pahalıymıs yahu seatın parcaları birtane abs okuyucusu 90 lira . yan sanayisi vardı onu almadım orjinal olsun ne olur ne olmaz diye ama cok fazla yahu salıncakların cifti 180 lira . neyse sukur bitirdim aracı arac fotolarını da en kısa surede yıuklerim insallah

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ön takım - fen - lastik bence en önemli aksamlar kaçılmaz masrafından hayırlısı olsun güle güle kazasız kullan

7. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    aracının resimlerini bekliyoruz

Sayfayı Paylaş