Seat Alhambra Yilin MPV si Odulu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Alhambra Yilin MPV si Odulu

YCO

Kayıtlı Üye
güzel.. :)
fuarda bagajını herkes merak edip açıp baktığı için aküsü bitmişti aracın.. :D :D

fnasif

Kayıtlı Üye
fuarda bu acayip aracı görünce bende inceleme fırsatı bulmuştum. ama kendi fikrim focus da daha iyi seçenekler varken bu ticarette seat seçmem gibime geliyor.

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
fuarda bu acayip aracı görünce bende inceleme fırsatı bulmuştum. ama kendi fikrim focus da daha iyi seçenekler varken bu ticarette seat seçmem gibime geliyor.
Faruk, Tr de çoğu insan senin gibi ticari düşündüğü için marka biraz geride kalmış durumda malesef dostum,Avrupada düşünceler farklı herhalde..

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
evet doğru ama fordda daha iyi seçenekler var denebilir ki o da galaxy anca bunu yakalar. ama alhambra bambaşkaydı. altea dan sonra kesin alıcam bir tane. fiyatını merak edip sormuştum. 1.4 tsı 57.000tlydi.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Faruk, Tr de çoğu insan senin gibi ticari düşündüğü için marka biraz geride kalmış durumda malesef dostum,Avrupada düşünceler farklı herhalde..
avrupadaki duşunce aile rahat rahat seyahat etsin. eşyalarını koyabilicekleri geniş bagajı olsun. birde yakıtta ekonomik olsun. onlar için marka önemli değil önemli olan konfor ki seatın araçlarında bu fazla fazla mevcut. aynı tipte 4 araç var. fiat ulyyse ford galaxy seat alhambra vokswagen sharan. sharan almanyada uretiliyor ve bu araba almanyada da çok pahalı dolayısıla almanyadan gelen bu tur araçlara dikkat edin nerdeyse yuzde 70i seat alhambra. bu kadar çok tutuluyorsa vardır elbet bir sebebi dimi?

Üst Alt