Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Alhambra Yilin MPV si Odulu

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında swotr tarafından paylaşıldı.

1. swotr

swotr Misafir

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    güzel.. :)
    fuarda bagajını herkes merak edip açıp baktığı için aküsü bitmişti aracın.. :D :D

3. swotr

swotr Misafir

hadi ya :) bende fuarda gordum , bagaj nasil bitirmis bagaj isigi falan yaniyor acinca ondan mi:rolleyes:

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Seat iiçin güzel gelişme..

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    fuarda bu acayip aracı görünce bende inceleme fırsatı bulmuştum. ama kendi fikrim focus da daha iyi seçenekler varken bu ticarette seat seçmem gibime geliyor.

6. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Faruk, Tr de çoğu insan senin gibi ticari düşündüğü için marka biraz geride kalmış durumda malesef dostum,Avrupada düşünceler farklı herhalde..

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    evet doğru ama fordda daha iyi seçenekler var denebilir ki o da galaxy anca bunu yakalar. ama alhambra bambaşkaydı. altea dan sonra kesin alıcam bir tane. fiyatını merak edip sormuştum. 1.4 tsı 57.000tlydi.

8. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    avrupadaki duşunce aile rahat rahat seyahat etsin. eşyalarını koyabilicekleri geniş bagajı olsun. birde yakıtta ekonomik olsun. onlar için marka önemli değil önemli olan konfor ki seatın araçlarında bu fazla fazla mevcut. aynı tipte 4 araç var. fiat ulyyse ford galaxy seat alhambra vokswagen sharan. sharan almanyada uretiliyor ve bu araba almanyada da çok pahalı dolayısıla almanyadan gelen bu tur araçlara dikkat edin nerdeyse yuzde 70i seat alhambra. bu kadar çok tutuluyorsa vardır elbet bir sebebi dimi?

Sayfayı Paylaş