Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat ailesine özel pastacila+boya koruma+kuaför+far ayarı

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında emr tarafından paylaşıldı.

1. emr

emr SCW Üyesi

257
    0
    16
    Merhaba arkadaslar OTOPRATİK bünyemizde bugünden itibaren başlıyacak kampanyamızda SEAT sahibi arkadaslarımız
    PASTACİLA
    BOYA KORUMA
    İÇ-DIŞ DETAYLI TEMİZLİK
    (KUAFÖR)
    VE ARACINIZIN ÇEKAP (ÖN TAKIM KONTROLLERİNİ)YAPIYORUZ.
    BU KAMPANYA SÜRECİNDE BU İŞLEMLERİN HEPSİ SADECE 140 TL OLUP KREDİ KARTINADA 6 AY TAKSİT İMKANI SAGLIYORUZ.

BU PAKETE SON BİR UYGULAMA DAHA EKLİYEREK UYGULAMA YAPILAN ARACLARA FAR AYARIDA ÜCRETSİZ OLARAK YAPILICAKTIR.:eek: :)

2. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Fiyat uygun gözüküyor,tabi hizmetinizi ve kullanılan malzemeyide bilmek gerek.Bunlarıda yazarsanız bence çok daha sağlıklı olur.
    Birde forumda büyük harf kullanımı yasaktır bilgin olsun:)

xx

3. emr

emr SCW Üyesi

257
    0
    16
    Hizmette en ufak hata ve atlama olmaksızın tamamen en temiz hijyenik ve müsteri memnuniyetini ilk sırada tutup servisimizde uygulama yapmaktayız.Araclara yaptıgımız uygulamalarda magirus marka ürünü kullanmakta ve son teknoloji makinalarla işlem yapmaktayız.Ayrıca magzamızda aracının değişimini izlerken sıcak bişeyler yudumlamakta hediyemiz.:)

4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    hayırlı olsun sitemize..teşekkürler emir

5. emr

emr SCW Üyesi

257
    0
    16
    Ben tesekküredrim abi size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    O halde aklımdasın Emir :)Daha yeni uygulama yaptırmıştım yaza kısmetse :)

xx

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    benim arabanın bagaj kısmının acıl ihtiyacı var arabanın heryeri temiz ama sadece detaylı bagaj temizliği yapılması gerekiyor. malum bir köpeğim var ve bagajımın heryeri kıl tuy pislik içinde leş gibi kokuyor. fiyat ne olur ve yeriniz nerdedir?

8. emr

emr SCW Üyesi

257
    0
    16
    abı aracın ic dıs temizligini yapar bagaj detaylı temizliginide titiz birşekilde saglarız.Bu calısmayı size 40 TL ye yaptırırım.

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    emircim yeriniz nerde peki kardeşim.

10. emr

emr SCW Üyesi

257
    0
    16
    abi yerimiz dört subemiz var ceşitli yerlerde taksim dolapdere gültepe esenler sen ereye yakınsın?eger esenler subemıze gelırsen hem tanısmıs oluruz.hemde burdakı çalısmanın basında beraber dururuz.esenler atışalanı birlik mahallesındeyız.BRİDGESTONE oto PRATİK olarak sorarsan atışalanında tarifederler.yada ARICIOGLU.com dan adresı alabılırsın.
    cep numaram 0554 499 70 38. gelıcegın zamanı söylersen yer ayırırım o saate abı

Sayfayı Paylaş