Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat 5 yaş ve üstü araç bakım fiyatı hakkında

mgencay

Kayıtlı Üye
Dostlar,
Seat'ın halihazıda uygulumakta olduğu 5 yaş ve üzeri Seat'larda bakım kampanyası 169 TL olduğu tarafınızca da biliniyordur. Fiyatı gözönüne alırsanız, 55.000 e yaklaşan ve bir önceki bakımını da Erya'da yaptırmış olduğu 2007 Leon'u mu yine Erya'ya mı (yetkili servise mi) götüreyim yoksa artık dışarıdan mı hizmet alayım?

yeni seat kullanıcısıyım bende, bu kampanya tüm yetkili servislerde varmı benim yağ değişimi geldi de en azından yetkili serviste yaptırayım fiyatı baya uygunmuş 169 tl....

Daha oncede buna benzer konu acilmisti. Fiyat birazcik yuksek ancak kdv, servis bakimli olmasi vb gibi kriterleri goz onune alirsaniz serviste yaptirabilirsiniz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

normalde kaç civarlarında olması gerek, çünkü ben denizli'de özel servislere sordum onlar bile 185 - 200 arası fiyat verdiler...

Kampanyadan yararlanın...mantıklı :thumbup:

120-130 TL civari tutar gibi geliyor. Ancak bu tarz seyleri serviste yaptirmak daha cazip bana gore

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Hava ve yağ filtresi var,yakıt filtresini eğer değiştirmek istersen ekstra ücret alıyor...

Geri
Üst Alt