Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT 2014 Fiyatları Belli Oldu, Yeni Leon 49.400TL' den Başlıyor

Bu fiyatlara %10 zam yansıtılmamış,eski fiyatlar...

01 Ocak 2014'ten itibaren geçerli olan 2013 model araçlar tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.
Donanım seviyelerinin detaylarına ulaşabilmek için üzerine tıklayınız.

diyor ...!

01 Ocak 2014'ten itibaren geçerli olan 2013 model araçlar tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.
Donanım seviyelerinin detaylarına ulaşabilmek için üzerine tıklayınız.

diyor ...!

Haklısınız, 2013 diyormuş. Yalnız dün bayii' yi aradık. Ellerinde hiç 2013 Leon kalmadığını söylediler. Fiyat değişmedi demiş bazı arkadaşlar ama 1.2 Style paketi 49.400TL değildi, ben mi yanlış hatırlıyorum?

Son olarak 2013 Leon Referance üretimden kalkmış. Bu ayın 10' unda da 2014 fiyatları belli olacakmış. Şuan ki 2013 fiyatları ÖTV den dolayı zamlıymiş. Ayın 10' undan itibaren %3-%4 gibi fiyatlar yeniden artış gösterecekmiş. Bir kaç farklı bayi ile görüşmelerimin sonucunda edindiğim bilgiler bunlar.

48.000 liraya 2013 model 14.000 de leon 1.4 tsi fr aldık bu işten karlı mı çıktık zararlı mı çıktık şuursuz moddayım

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
48.000 liraya 2013 model 14.000 de leon 1.4 tsi fr aldık bu işten karlı mı çıktık zararlı mı çıktık şuursuz moddayım

Şuan arabanızın 0 km fiyatı 55.300TL.
Model yine
2013. Bayilerde var mı diye soracak olursanız kaldığını sanmıyorum. Şuan leon alacaklar mecburen 2014 alacaklar. 2014 modeline 55.300 üzerine %3-%4 de zam gelecek. Kesinlikle çok güzel bir alım olmuş. Rahatlıkla söyleyebilirim ki kardasınız.

Ancak halen bir şüphe içindeyseniz yine 48.000TL ye sizden satın alabiliriz. Yakın bir arkadaşımıza 2 haftadır Leon bakıyoruz. limitimiz 40.000' di ama şartları zorlamaya çalışırız. :) Sizde sıfır golf düşünebilirsiniz?

Şuan arabanızın 0 km fiyatı 55.300TL.
Model yine
2013. Bayilerde var mı diye soracak olursanız kaldığını sanmıyorum. Şuan leon alacaklar mecburen 2014 alacaklar. 2014 modeline 55.300 üzerine %3-%4 de zam gelecek. Kesinlikle çok güzel bir alım olmuş. Rahatlıkla söyleyebilirim ki kardasınız.

Ancak halen bir şüphe içindeyseniz yine 48.000TL ye sizden satın alabiliriz. Yakın bir arkadaşımıza 2 haftadır Leon bakıyoruz. limitimiz 40.000' di ama şartları zorlamaya çalışırız. :) Sizde sıfır golf düşünebilirsiniz?

şöyle soyliyim araca benden çok babam hasta oldu normalde gençler bu tarz düşünceler içine girerler ama babama böyle bi fikirle gidersem evde cinayet çıkar :D

ister istemez değişecek ötv yi % 45 yaptılar , aynı zamanda kur farkı çıkıyor ..
Haklısınız, 2013 diyormuş. Yalnız dün bayii' yi aradık. Ellerinde hiç 2013 Leon kalmadığını söylediler. Fiyat değişmedi demiş bazı arkadaşlar ama 1.2 Style paketi 49.400TL değildi, ben mi yanlış hatırlıyorum?

Geri
Üst Alt