Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT 124 yapıyorum

engin abi zaten arabaların herşeyi birebir aynı sadece önfarlar arka stoplar farklı eğer murat124 olsaydı bendeki iş daha kolaydı ama serçede biraz daha detay var tamponlar jant kapakları falan ama ufaktan yaparız seat 124 ü yapıştırır resimleri koyarız :)

Bizde 124 / İtalya da 127 diye satılırdı, 127 nin arka sacı olsa daha uybun olurdu gibi, Seat arması olan da sonuçta Fiat üretimi.

abi arka sacı derken o da aynı görünüyor farkı var mı benim göremediğim? ben bi granada stopları bulursam onu arka sacı kestirip bişeler yapıp uydurmaya calısam ama bakalım nasıl uydurulursa artık

Herşey seat sevgisi için anlayışı bu olsa gerek, Merakla bekliyorum.

Yalnız birşey merak ettim :
1. resimdeki araçla 2. resimdeki aracın plakaları aynı fakat önden çekilen fotosunda araç kırmızı, arkadan çekilen fotosunda beyaz renkte. :) Hangi ara boyamışlar bunu hehe

Geri
Üst Alt