Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ıbıza

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar seat ıbızanın en baz modelıne goruntu ekranında ne kadar mazot aldıgımız ve o mazotla ne kadar gttgımızı gstermıyormu kullanan arkadaslar bılgılerını paylasırlarsa sevınırım yenı ıbıza ıcın soruyorum

2012 ibiza aldım bende baz modelinde yok yol bilgisayarı gerekte yok bence sorf o özellik için o kadar para verilmez tüp takılınca özellik iptal oluyor

2012 ibiza aldım bende baz modelinde yok yol bilgisayarı gerekte yok bence sorf o özellik için o kadar para verilmez tüp takılınca özellik iptal oluyor
pekı aracın artı eksı yonlerını sayabılırmısınız bızde bı tane abıme almak ıstıyoruz ama uc dort modelde kararsız kaldık polo ıbıza fıesta ve corsa arasında gıdıp gelıyoruz yorum yapacak arkadasları beklıyorum sızce hangısı alınır

Altay kardes aynı sıkıntı bendede vardı polo ibiza fiesta punto corsa arasında kaldım dedim bu modellerden bir tanesini alacaktım. fiesta şirketimize aldık sıfır araba 20.000-25.000 i geçtikten sonra herbiyanından ses gelmeye başladı çabuk dökülüyor ford birde ben 2005 fiesta kullandım çabuk dökülüyor diye eledim onu punto fiat markası hiç çekici gelmiyor bana ayrıca 1,2 69hp çok düşük altımda bayılır kalır zevk vermez parama yazık dedim corsadan kesinlikle daha iyidir bana göre ibiza polo kalite olarak belki ibizadan bir gömlek daha üstündür yalnız fiyatta da biraz yüksek kalıyor ayrıca corsa ve polo da 1,2 motor o nedenle bu paraya alınabilecek en iyi araba ibiza dedim aldım aracın şuana kadar bir eksi yanını görmedim 1.300 km oldu ben arabayı alalı otobanda 200 km hıza ulaştım daha motor açılmadan araba güzel 4 tane jant birde 3,5 luk bir yay aldığın zaman arabaya yetiyor zaten aklına takılan sorular varsa sorabilirsin

Altay kardes aynı sıkıntı bendede vardı polo ibiza fiesta punto corsa arasında kaldım dedim bu modellerden bir tanesini alacaktım. fiesta şirketimize aldık sıfır araba 20.000-25.000 i geçtikten sonra herbiyanından ses gelmeye başladı çabuk dökülüyor ford birde ben 2005 fiesta kullandım çabuk dökülüyor diye eledim onu punto fiat markası hiç çekici gelmiyor bana ayrıca 1,2 69hp çok düşük altımda bayılır kalır zevk vermez parama yazık dedim corsadan kesinlikle daha iyidir bana göre ibiza polo kalite olarak belki ibizadan bir gömlek daha üstündür yalnız fiyatta da biraz yüksek kalıyor ayrıca corsa ve polo da 1,2 motor o nedenle bu paraya alınabilecek en iyi araba ibiza dedim aldım aracın şuana kadar bir eksi yanını görmedim 1.300 km oldu ben arabayı alalı otobanda 200 km hıza ulaştım daha motor açılmadan araba güzel 4 tane jant birde 3,5 luk bir yay aldığın zaman arabaya yetiyor zaten aklına takılan sorular varsa sorabilirsin

aynı araç bende de var.Siz 200 km nasıl gördünüz merak ettim.Araç fabrika verilerinde de yazıyo 170 i geçmiyor.Sizin araç 1.4 Tsi mı?

verdıgın cevaplar ıcın cok tesekkur edrım dostum pekı yakıt durumu nasıl benım abı sehır ıcınde kullanıcak

aynı araç bende de var.Siz 200 km nasıl gördünüz merak ettim.Araç fabrika verilerinde de yazıyo 170 i geçmiyor.Sizin araç 1.4 Tsi mı?

kardes 1,4 85hp Reference modeli benim araç ceyhandan mersine geliyordum otobanda denedim 1050 km'de idi o zaman aracım araba gidiyor biraz aşağı doğru inişti yol 4 kişi vardı arabada arkadada 1 çuval un vardı köy işi :) yalnız 180 den sonra lastikler ince kalıyor biraz sallantı oldu arabada

verdıgın cevaplar ıcın cok tesekkur edrım dostum pekı yakıt durumu nasıl benım abı sehır ıcınde kullanıcak

aracın yakıt durumu henüz test etmedim en az 5.000 km geçmesi lazım diyorlar tam kestirebilmen için şuan 0,35 - 0,4 civarında yakıyor sanırım yalnız kullanışla çok alakalı düşük viteslerde asılırsan arabaya 0,45 bile yakıyor

aracın yakıt durumu henüz test etmedim en az 5.000 km geçmesi lazım diyorlar tam kestirebilmen için şuan 0,35 - 0,4 civarında yakıyor sanırım yalnız kullanışla çok alakalı düşük viteslerde asılırsan arabaya 0,45 bile yakıyor[/QUOTE]

anladım dostum cevabın ıcın tesekkurler

200 km mi? Hocam ben aynı araba ile 145-150 arası çıktığımda arabanın sallandığını hissediyorum. Bravo o km'ye çıktı iseniz...

200 km mi? Hocam ben aynı araba ile 145-150 arası çıktığımda arabanın sallandığını hissediyorum. Bravo o km'ye çıktı iseniz...

bora inan bende korkarak çıktım o km ye 150 de sallantı pek olmuyor da 170 - 180'i Geçtikten sonra inan büyük sıkıntı bu araçlar için bir dahada denemedim zaten 2004 vw bora aracım vardı inan 220 - 240 oturdum bu kadar korku yaşamazdım.

Geri
Üst Alt