Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbizair - RFF 45

sero-58

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar :) buda benim aracım 2009 cupra paketli seat ibiza.. üzerinde emeğim var yorumlarınızı beklerim.

vead.jpg

shnh.jpg

ayov.jpg

eki7.jpg

hx7j.jpg

eb6h.jpg

dk10.jpg

4j1z.jpg

q8ad.jpg

8zbe.jpg

qeuo.jpg

ıffffff fena duruyor valla cıddı emek haracadıgın ortada kazasız belasız

Aracini resimlerini görmüş dum nasil memnun musun air süspansiyon dan maşallah demeyi unutmayalım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracini resimlerini görmüş dum nasil memnun musun air süspansiyon dan maşallah demeyi unutmayalım

Kesinlikle çok memnunum konfor olsun ,yol tutuş olsun..yapılan yere göre değişir memnuniyet fakat ben dediğim gibi fazlasıyla memnunum ,İğne ucu kadar sorunum ve sıkıntım yok, araca yolu bıraktıramıyorsun..ve çukurların cogunu hissetmiyorsun bile..güzel yorumun için tşk ederim.

Öncelikle Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Bir tavsiyede bulunmak isterim arka stoplari karartma yapsanız çok daha sert duracaktır diye düşünüyorum :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Valla o sesi beni hasta ediyor zaten eyer ardigim araci bulursam ilk işim air süspansiyon :) iyi günler de kullan aktif forumlar ikitelli de yaptırdın dimi

Valla o sesi beni hasta ediyor zaten eyer ardigim araci bulursam ilk işim air süspansiyon :) iyi günler de kullan aktif forumlar ikitelli de yaptırdın dimi

Hayır florya customworks'de yaptırdım ,diğer arkadaşlarada yorumları için tşkler :)

Aracın çok güzel güle güle binmeni isterim. Birde air süspansiyonlar muayneden geçmiyor diye biliyorum 2 yılda bir yaptırdığın yer söküp takma yapacakmı ve kompresörü bagajamı yoksa tüp şeklinde çamurluk içlerine mi koydular.

Aracın çok güzel güle güle binmeni isterim. Birde air süspansiyonlar muayneden geçmiyor diye biliyorum 2 yılda bir yaptırdığın yer söküp takma yapacakmı ve kompresörü bagajamı yoksa tüp şeklinde çamurluk içlerine mi koydular.
Kasap işi air yapılmadığı için , yurtdısındaki kitten bir farkı olmadıgı için kimse muayenede birşey diyemez :) örnekleri mevcut tabiki bitek benim yaptırdıgım yerdeki araçların muayeneden geçmişliğine şahit oldum sayfalarındada resimleri mevcut..diğer yapan firmaları bilmiyorum..Tüpler bagajda ve mercedes benz marka kompressör mevcut dekorda bana ait..
65gd.jpg

Ekli dosyalar

• 65gd.jpg
    65gd.jpg
    66.9 KB · Görüntüleme: 21
Geri
Üst Alt