Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Vaillante

_AS_

Kayıtlı Üye
Sitede aradım ama böyle bir konu bulamadım daha önceden açıldıysa kusura bakmayın...

1.8 240hp sadece fuar için üretilmiş bir araç bir nevi concept yani üretilseymiş piyasayı yıkıp geçicek bir tipi varmış yanlız :D

www.arabalarmax.com_-_Araba_Resimleri_-_Seat_Ibiza_Vaillante_Concept_Resimleri.jpg

resim_ibiza_vaillante_concept_2006_3.jpg

Seat-Vaillante-2.jpg

lciLnWlUek1UCitfy3SlA-500x297.jpg

En sevdiğim fotoğrafıda bu:)

2006%20Seat%20Ibiza%20Vaillante%20Concept.jpg

Seat_Ibiza_85_1024x768.jpg

Seat Ibiza Aero Kit, Vailant tampon ismi altında satıldı bu tamponlar aslında ama pek alan olmadı.
Ankara'dan Yunus arkadaşımızın eski aracında bu ön tampondan vardı hatta.

Harikaymış ilk defa gördüm ve çok beğendim arabanın çamurluklar ve tamponlar çok başarılı......

motoru çok ilgimi çekmez ama renk şahane ya :)

Keske Aero kit getırseydı servısler ibizalar ıcın leonların aero kıtlerınden cok daha guzel bunlar.Tr de cok bılenı yok ayberkın dedıgı gıbı ankaradan b arkadasta vardı almanyadan getırtmıstı tamponu

Bu aero kit harika imiş fiyat hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

Geri
Üst Alt