Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Tdi PD130 '04

hayırlı satışlar doğu..
çabuk sat ki bizimkine de sıra gelsin
fiyat çooooook iyi gerçekten

hayırlı satışlar abi gerçekten güzel araba degerini bilen alır inşallah

1.2 clio'nun ilanı var mıdır ? alacagım araçla takasta kullanma durumum olabilirse eger ibiza ile de takaslarız.

1.2 clio'nun ilanı var mıdır ? alacagım araçla takasta kullanma durumum olabilirse eger ibiza ile de takaslarız.
İlan süre dolduğu için yayından kalktı Doğukan.
Ama araç 86binde 2004 1.2 16V fransa üretimli Hb clio.
300 km olmadı ön fren diskleri-balataları-Motor yağı-bujiler-tüm filtreler orjinalleriyle değiştirdim.Vergisinide yatırılmış say zaten para değil:)
Bi muayenesi var ocak 20sinde ondada sorun çıkmaz zaten araçta sorun yok.
Aracı aldığımda burada resimleri paylaşmıştım.
Alttaki linkte var.Özelden atmıyorum kimseden gizlim saklım yok:eek:key:
http://www.seatclubworld.com/uye-otomobilleri-88/setnogrom-clio-yeni-yuzuyle-13013/

x
x

bu siyah şeritler sticker mı ? aracın kaza bela boya durumları nasıl ? fiyat olarak ne düşünürsün Engin ? takaslayabiliriz üzerine farkını verdigin takdirde :)

takaslarım. galerinin alacagı tarzda bir araç çünkü clio. ben galeride bi 407 buldum. tek kapı oldugu için benim aracımı takasa almıyor galeriler

Geri
Üst Alt