Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Stella Torpido Üzerindeki Butonların İşlevi

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, aracımdaki yol bilgisayarının üzerinde 3 tane buton var.
Resimde mavi kutucuk ile belirtmeye çalıştığım yerdeki butonun işlevi nedir?
Biraz kurcaladım ancak hiç bir sonuç alamadım...

.

bardak tutacağı olmasın..ıbıza nın içi bana yabancı fakat orada onun olması gerek

Merhaba Cezmi Bey,
Aynen bende bardak tutucu olabilir diye tahmin etmiştim. Ancak kurcaladım butona basınca yerinden çıkmıyor. Sanırım arızalı.

O bardak tutacagı fakat stellada o ozellık yok dıye bılıyorum. Cıkmama sebebı o olabılır :)

orasi bardak tutacagi.. ancak mekanizmasi krilmis yada icine bir icecek dokulup yapismis olabilir.

Stela ve Elagance modellerinde bardak tutucu yok. Bende kendi aracım için almayı düşünüyorum. Orası boş duruyor ya hiç hoş gelmiyor gözüme.

Görünüş açısından bence bir sorun yok, her zaman sadeliği sevmişimdir.
Ancak bazen insan bir bardak koyacak yer arıyor. Nası bir şey almayı düşüyorsunuz.

Stela ve Elagance modellerinde bardak tutucu yok. Bende kendi aracım için almayı düşünüyorum. Orası boş duruyor ya hiç hoş gelmiyor gözüme.

Geri
Üst Alt